Zakochany biznesmen

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Married to His Business
kariera, sława, uczucia, firma, zdrada, miłość
dona

Kendall Scarborough, wieloletnia asystentka Matthiasa Bartona, postanawia zatroszczyć się o swoją karierę i przejść na wyższe stanowisko do konkurencyjnej firmy. Matthias czuje się upokorzony i zdradzony, lecz również - ku własnemu zdumieniu - zazdrosny. Nagle uświadamia sobie, że Kendall jest mu potrzebna nie tylko w pracy, ale i w życiu. Jest gotów zrobić wszystko, żeby ją odzyskać.

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: harlequin.pl

Ewelina | 2016-11-27
Przeczytana: 19 listopada 2016

Kendall, od wielu lat pracuje jako asystentka biznesmena Matthiasa. Gdy decyduje się odejść z firmy, propozycję ambitnej posady składa jej rywal Matthiasa na rynku. Kendall przyjmuje propozycję, a gdy Matthias się o tym dowiaduje, nie przyjmuje wymówienia dziewczyny, tylko wyrzuca ją z miejsca ostrzegając, że za stanowiskiem na pewno kryje się jakiś podstęp.
Matthias po śmierci swojego przyjaciela musi w końcu spełnić jego wolę - spędzić miesiąc w domu nad jeziorem, tak jak pozostali przyjaciele z ich paczki.
Jak się okazuje, niedaleko domu znajduje się hotel, w którym szkolenie w nowej firmie ma odbywać Kendall.
Czy to, że Matthias pojawia się na każdym kroku podczas spotkań dziewczyny z nowym szefem to przypadek, czy podstępne działanie Matthiasa? Tylko o co właściwie mu chodzi? Czy chce przypilnować, aby dziewczyna nie przekazała tajemnic firmy nowemu szefowi, czy jednak ma inny powód, dla którego nie potrafi sobie dać rady bez Kendall?

Antonina Jagoda | 2016-09-14
Edyta | 2016-06-08