Życzę ci ... Miłości

Tłumaczenie: Renata Galos
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
Ich wünsche Dir alles Liebe
83-7224-726-9
poezja współczesna
poezja
puchata_kama

Miłość nie pyta o miejsce i czas. Na niewypowiedziane myśli daje jednak ciche odpowiedzi. Życzę Ci, abyś pozwolił jej wypełnić swą duszę i ciało- staniesz się wtedy jej częścią. Ten, komu podarujesz siebie, wzbogaci twoją duszę. Seria "Życzę Ci..." jest zbiorem wyjątkowo pięknych myśli i życzeń. Atrakcyjna szata graficzna oraz ciepłe, nastrojowe ilustracje zachwycą każdego obdarowanego....

Seria "Życzę Ci..." jest zbiorem wyjątkowo pięknych myśli i życzeń. Atrakcyjna szata graficzna oraz ciepłe, nastrojowe ilustracje zachwycą każdego obdarowanego. Książeczki z tej serii mogą stać się wspaniałym prezentem na każdą okazję.

puchata_kama | 2010-09-09
joan-na | 2011-01-29