Masoneria zdemaskowana, czyli walka Antychrysta z Kościołem i z cywilizacją chrześcijańską

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy ''Ostoja''
8388020226
masoneria, katolicyzm
religia
kasiaman55

Ta książka powstała w oparciu o odczyty wygłoszone w październiku 1884 roku w Edynburgu, w sześć miesięcy po ukazaniu się encykliki Leona XIII Humanum genus — o masonerii. Pokazuje nam wyraźnie, że masoneria to zło wcielone, przed którym ostrzegał nas Pan Jezus. Zgodnie z intencją biskupa Dillona obnażając prawdziwe cele i metody działania wolnomularstwa daje czytelnikowi wiedzę niezbędną do zrozumienia charakteru tej wymierzonej w chrześcijaństwo niebezpiecznej, konspiracji antykościoła starającego się zmieniać świat wedle własnych, szatańskich wizji.

Marcin | 2016-02-15
Przeczytana: 02 lutego 2013

Nic więcej o masonerii wiedzieć nie trzeba - tyle wystarczy. Książka warta przeczytania.

fuzja | 2018-07-06
Przeczytana: 04 lipca 2018