Antychryst w walce z Kościołem

Tłumaczenie: Józef Jankowiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gorące tematy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fulmen
War of Anti-Christ with the Church and Christian Civilization
historia
pipin

Antychryst to jedna z najbardziej realnych rzeczywistości w życiu człowieka, to personifikacja zła, a więc zarówno diabła jak i wszystkich jego sług na przestrzeni wieków. Ta książka, jak żadna dotąd, dogłębnie demaskuje wolnomularską sektę szatana, której klęska przy końcu dziejów jest wprawdzie przesądzona, ale chce ona wcześniej pochłonąć świat. Wolnomularskie idee panują już w polityce, nauce, kulturze, gospodarce... a nawet wkraczają do Kościoła, którego jednak bramy piekielne nie przemogą. W Polsce Antychryst zmienił oręż. Choć komunizm upadł, trwa nadal walka z naszą Ojczyzną.
Przeczytaj tę książkę a potem rozejrzyj się wokoło. Na pewno wszystko zrozumiesz.

źródło opisu: Fulmen 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!