Okładka książki Tajemniczy Tunel - Skarb Troi

Tajemniczy Tunel - Skarb Troi

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemniczy Tunel". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
978-83-245-8727-8
typ
papier
PahaludO
7,06 (18 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Tym razem trójka dzieci przenosi się w czasie i przestrzeni, za sprawą tajemnego przejścia, do roku 1873 na miejsce wykopalisk prowadzonych w Azji Mniejszej przez wybitnego archeologa Heinricha Schliemanna. Niewątpliwie przyda mu się ich wiedza przyniesiona przez gości z XXI w., tym bardziej że okaże się, iż odnalezione skarby Troi znów gdzieś zniknęły...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
My_books | 2014-09-12

Przypomina o dzieciństwie ;) Bardzo... O tych przygodach, o tych nowych pomysłach... Ach, sami wiecie, o co chodzi :D

PanKsiążka | 2013-03-23
Przeczytana: lipiec 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Kolejny tom o przygodach trójki dzieci i kawki, tym razem cofniemy się do czasów starożytnych (podczas oblegania Troi) i nowożytnych (podczas wykopalisk).
Książka posiada (jak każda z tej serii) informacje na temat postaci i odkryć historycznych z danego tematu. Od tego tomu historia bohaterów zaczyna robić się poważna, gdyż dzieci zdobyły wroga na wykopaliskach, który będzie również w dalszych książkach o temacie Tajemniczego Tunelu.
Jak w opinii o poprzednim tomie serii, polecam ją osobom młodym, które dopiero zaczynają swoją wielką przygodę z książkami.

Temu, który jednak zdecyduje się na dalsze czytanie serii książek o przygodach trójki nadzwyczajnych dzieci, to życzę miłego czytania!

PahaludO | 2010-09-01

Bardzo fajna książka. POlecam.

Mia-Meow | 2011-06-29
Przeczytana: 01 lipca 2011

"Połknęłam ją" w parę minut

Klakier | 2010-09-02
Przeczytana: 05 sierpnia 2010