978-83-245-1193-8
popularnonaukowa

O tym, że świat, w którym żyjemy, jest pełen cudów, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Mieszkańcy różnych kontynentów mogą zetknąć się z niezwykłymi zjawiskami natury, spotkać zadziwiające zwierzęta. Podróżując, obserwujemy zaskakujące obyczaje ludzi żyjących w różnych stronach świata. Każdy element przyrody - ożywionej i nieożywionej - stanowi odrębną tajemnicę. Niektóre z nich są wręcz nie wiarygodne, czasem do tego stopnia, że, słysząc lub czytając o nich, powiemy: To niesamowite!. O faktach opisanych w tej książce wielu z Was jeszcze nie słyszało! Piękne fotografie i liczne ciekawostki sprawią, że nie oderwiecie się od tej pasjonującej lektury.

Marti | 2018-06-26
Przeczytana: listopad 2017