Mamusia i krokodyl Kamilka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z supełkiem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Skrzat
978-83-7437-320-3
Mamusia, krokodyl, Kamil
dona

Mamusia i krokodyl Kamilka opowiada o sile dziecięcej wyobraźni. Kamilek wymyśla straszne historie o potworach i zaczyna się bać. Czy mama pomoże chłopcu pokonać własny strach? Nasze dzieci często zadają niełatwe pytania, miewają rozterki i borykają się z kłopotami. Seria książeczek Z supełkiem pomaga najmłodszym odnaleźć się w trudnych sytuacjach, a dorosłym podpowiada, jak zrozumieć dzieci. Barwne, pełne ciepła książeczki, które poruszają ważne problemy, stanowią cenną pozycję w domowej biblioteczce.

Basia_Pelc | 2014-09-14

Świetnie nadaje się do biblioterapii.

SP1 | 2016-06-09
Przeczytana: 04 maja 2016