Interwencja kryzysowa. Pomoc w kryzysach psychologicznych

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
978-83-60807-62-0
Aleksandra

Niniejsza monografia jest pierwszym tak obszernym, a równocześnie syntetycznie ujmującym problematykę kryzysu psychologicznego oraz interwencję w kryzysie opracowaniem powstałym w Polsce. Książka może pełnić rolę podręcznika dla studentów ostatnich lat studiów psychologicznych oraz wszelkich nauk społecznych (pedagogika, socjologia, medycyna, pielęgniarstwo, zdrowie publiczne itp.), słuchaczy studiów podyplomowych, pracowników służb socjalnych, ratowników medycznych, strażaków, policjantów, duchownych zaangażowanych w działalność interwencyjną, a także dla praktykujących psychologów i psychoterapeutów, pomagających klientom w stanach kryzysowych.

ina_d11 | 2015-02-25
Na półkach: Przeczytane, Psychologia