Diabelski pakt. Z dziejów stosunków niemiecko-rosyjskich 1917-1941.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oficyna Historii XIX I XX wieku". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Median
83-901681-1-1
historia, polityka, Niemcy, Rosja
historyczna
Jakub

Historia stosunków niemiecko-rosyjskich w okresie międzywojennym jest bardziej fascynująca niż niejedna powieść. Wszystko zaczęło się od sojuszu Niemiec z bolszewicką Rosją, który stał się dla obu stron diabelskim paktem. Aby rozplątać gwałtowne, wymazane z pamięci dzieje niemiecko-rosyjskie uwikłania należy zacząć właśnie od niego.

jelonek93 | 2015-02-05
Na półkach: Historyczne, Przeczytane

Niewielka książeczka przedstawiająca zarys stosunków dyplomatycznych między Rosją i Niemcami.
Brakowało mi konkretnych dat i wyróżnienia najistotniejszych faktów. Jednak trudno jest mi ocenić negatywnie tę pozycję, ponieważ czytało mi się ją niezwykle szybko i przyjemnie :)

maaniaczka | 2013-05-01
Jakub | 2010-08-18