Dobranocki jaskiniowców. Fred Flintstone opowiada swojej córce Pebbles ulubione baśnie i wierszyki na dobranoc

Wydawnictwo: Egmont Polska
The Flinstones Bedtime Storybook
83-7123-210-1
Wilczek

Jak najlepiej uśpić niesforne potomstwo? Najstarszym ze znanych sposobów jest opowiadanie bajek. Już w epoce Jaskiniowców znano śliczne opowiastki o księżniczce na ziarnku grochu czy Jasiu i Małgosi. Andersen i bracia Grimm po prostu je dużo później zapisali. Oprócz jaskiniowych bajeczek, Fred recytuje swej córeczce Pebbles klasyczne rymowanki i wierszyki. Przyjemnej lektury i... dobranoc.

Uwielbiałam tę książkę! To połączenie najpiękniejszych bajek, takich jak, np Księżniczka na ziarnku grochu i Flinstonów, wspaniałej kreskówki.

Madllena | 2016-06-07
Przeczytana: 17 czerwca 2016