Araby. Dzieci Wiatru

978-83-891832-7-9
fotografia, konie
albumy
Barbara

Kiedy Bóg chciał stworzyć zwierzę, powiedział do wiatru południowego: "Uczynię z ciebie stworzenie, w które włożę potęgę i chwałę moich przyjaciół, a poniżenie moich nieprzyjaciół, będzie ono stanowić wał obronny dla ludzi, którzy są mi posłuszni". Bóg wziął garść wiatru południowego i stworzył zeń konia, przywiązując dobro i szczęście do kosmyka grzywy nad jego czołem, czyniąc go zdolnym do lotu bez skrzydeł

Moondance | 2013-03-31
Przeczytana: 31 marca 2013