Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi.

Książka jest przypisana do serii/cyklu "2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
978-83-246-1936-8
Jakub Czekaj

Książka jednego z założycieli największego forum SEO w Polsce. Krok po kroku opisuje tajniki pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Autorzy poruszają takie kwestie jak: odpowiedni dobór słów kluczowych, budowanie zaplecza, zasady zarabiania na stronach www, śledzenie ruchu na stronie.

Jakub | 2011-06-19
Przeczytana: czerwiec 2011

Nawet sympatyczna książeczka. To swego rodzaju wprowadzenie do tematu: lekko i przystępnie napisane, zdecydowanie skierowane do absolutnych laików. Mamy tu więc natłok informacji naprawdę podstawowych: działanie wyszukiwarek, terminologia linków itd. Pytanie tylko, ilu znajdzie się czytelników biorących się za pozycjonowanie, a jednocześnie potrzebujących wyjaśnień, czym jest google?

Jakub Czekaj | 2010-07-26
Przeczytana: 20 lipca 2009

Książka jest niejako elementarzem dla wszystkich pozycjonerów. Autorzy poruszają kwestie raczej podstawowe, za to robią to w sposób umożliwiający zrozumienie tematyki każdemu. Książkę czyta się bardzo fajnie i chętnie będę do niej jeszcze wracał.

| 2011-10-06
Przeczytana: lipiec 2010

Bardzo dobra pozycja na początek przygody z pozycjonowaniem.

Tomek | 2010-12-17

Nic konkretnego w niej nie ma

spyridoula Kaliakmani | 2012-06-12

Beznadziejna ksiazka.