Psychologia Osiągnięć

Wydawnictwo: Złote Myśli
7 (12 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Publikacja ta jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski - wysłał (w czasie dłuższym niż rok) do tysięcy subskrybentów zapisanych w serwisie Osiagacz.info. Zbiór ten zawiera potężną dawkę wiedzy na temat samodoskonalenia, niezależności finansowej, sukcesu, szczęścia i innych ważnych rzeczy. Jeśli nie dane Ci było spędzić kilku ostatnich lat na...

Jeśli nie dane Ci było spędzić kilku ostatnich lat na studiowaniu sekretów amerykańskich mówców motywacyjnych, to znajdziesz tu wiele idei, które będą dla Ciebie zupełnie nowe i przełomowe. Przeczytaj, przemyśl i zastosuj w swoim życiu, a jego jakość podniesie się bardziej, niż się spodziewasz.

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/

wrotki | 2017-10-22

Książka zawiera najważniejsze zasady dotyczące osiągania sukcesu. Pomaga uświadomić sobie parę ważnych rzeczy oraz zawiera odnośniki do innych publikacji, w których to przedstawione są szczegółowo te zasady.

Paulina | 2015-08-10

Cudowna książka! Warta każdej poświęconej minuty.
Nie bójmy się chcieć i dążyć do celów tylko dlatego, że wymagają czasu. Czas i tak minie...

Pawel | 2017-12-30
boseti | 2017-11-07