Wyprawy na Księżyc

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Mission to the Moon
978-83-7250-412-8
Barbara

Prezentujemy zdumiewające szczegóły największej podróży ludzkości, która miała miejsce 40 lat temu Dowiesz się, jak astronauci dostali się na Księżyc i jak stamtąd wrócili Poznasz wszystkie tajemnice rakiety, którą lecieli Odkryjesz plany budowy bazy badawczej na Księżycu 80 bogato ilustrowanych i wypełnionych informacjami stron przedstawia dramatyczną historię podróży na Księżyc....

Dowiesz się, jak astronauci dostali się na Księżyc i jak stamtąd wrócili
Poznasz wszystkie tajemnice rakiety, którą lecieli
Odkryjesz plany budowy bazy badawczej na Księżycu

80 bogato ilustrowanych i wypełnionych informacjami stron przedstawia dramatyczną historię podróży na Księżyc. Książka Wyprawy na Księżyc zawiera wszystko, co chciałbyś wiedzieć o:

wyścigu kosmicznym,
programie Apollo,
rakietach i statkach kosmicznych,
treningach astronautów,
podróży na Księżyc,
skafandrze kosmicznym,
skałach księżycowych,
planach i eksploracji Księżyca...

"To mały krok człowieka, ale wielki krok ludzkości."

Extra DODATEK: DVD z nagraniami NASA!
52 minuty oryginalnych nagrań! Dokumentalny zapis misji kosmicznej Apollo 11, której głównym celem było pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu
I stało się! 40 lat temu! 20 lipca 1969 roku o godzinie 16:50:35 UTC w miejscu 13'19'N, 169'9'W. 6 dodatkowych filmów będących zapisem m.in. dramatycznych chwil podczas misji Apollo 13, treningów przygotowujących funkcjonowania w stanie nieważkości, magicznych spacerów po Księżycu, wspaniałych obrazów Księżyca...

Daniel Petrykowski | 2014-08-24
Moonshield | 2013-08-28