Kawał Życia z Chirurgią w Tle

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
83-200-2999-6
chirurgia
Evelline

Wybitny chirurg transplantolog z gawędziarskim zacięciem opowiada o swej pracy, rodzinie, podróżach, ciekawych ludziach, których spotkał, o doniosłych wydarzeniach, których był świadkiem i uczestnikiem, oraz o przełomowych momentach w karierze lekarza. Liczne anegdoty i barwny język sprawiają, że wspomnienia profesora Stanisława Zielińskiego to wciągająca lektura nie tylko dla ludzi ze środowiska medycznego.

Kaklucha | 2014-12-30
Przeczytana: 20 grudnia 2014

Gawęda o życiu zawodowym i okruchach życia prywatnego lekarza. I do śmiechu i do pomyślenia.

Michał Szudy | 2014-01-02
Magdalena | 2013-04-02