Więzy rodzinne

Tłumaczenie: Grzegorz Skommer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Wiatr Nadziei". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Familieband
978-83-7558-743-2
Elena

Elise wciąż pisze nowe opowiadania, ale jest zmuszona, by podjąć inną pracę. Przychodzi wiadomość o śmierci pani Paulsen. Co teraz stanie się z Braciszkiem? Dotychczasowi lokatorzy wyprowadzają się. Mieszkanie na poddaszu przejmuje pewien niezwykły młodzieniec, który bardzo intryguje chłopców. Reidar nie jest w stanie pomóc Pederowi i Elise musi szukać innego rozwiązania. Idzie odwiedzić matkę w jej nowym domu. W drodze powrotnej zatrzymuje się koło niej dorożka? W dorożce siedział mężczyzna w cylindrze. Odwrócił głowę i wtedy go rozpoznała. Majster Paulsen. Krzyknął na woźnicę i ten zatrzymał konia.
- To pani, pani Ringstad? Podwieźć panią? Uchylił drzwiczki i pomógł jej wsiąść
- Jak mogła pani wyjść w taką pluchę, skoro niedługo spodziewa się pani dziecka, pani Ringstad?
Saga Wiatr nadziei to piękna opowieść o ludziach, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za życie swoje i swoich bliskich, o ludziach, którzy umieją kochać i nienawidzić, i nigdy się nie poddają.
Świetnie napisana saga Wiatr nadziei bije w Norwegii rekordy popularności.

brandseld | 2015-09-23
JustynaP | 2015-08-06