Eros w Białym Domu

Wydawnictwo: Oficyna Panda
83-87494-01-1
acwo

Jeśli ktoś szuka dowodów na potwierdzenie tezy, że władza jest silnym afrodyzjakiem, znajdzie je w Białym Domu, gdzie seks i polityka spędziły ze sobą niejedną noc w dwustuletniej politycznej historii Stanów Zjednoczonych. Pretekstem do napisania Erosa w Białym Domu stała się głośna afera obyczajowa z udziałem prezydenta USA Billa Clintona i dwudziestokilkuletniej praktykantki w Białym Domu,...

Pretekstem do napisania Erosa w Białym Domu stała się głośna afera obyczajowa z udziałem prezydenta USA Billa Clintona i dwudziestokilkuletniej praktykantki w Białym Domu, Moniki Lewinsky.
Autor jednak wychodzi poza ten przypadek. Opisuje inne skandale obyczajowe z udziałem prezydentów, kongresmanów i senatorów oraz postawę Amerykanów wobec seksu w miejscu pracy.

Anna Mikołajewska | 2011-08-01
Przeczytana: sierpień 2005