Julia - Noc w Nowym Jorku

Wydawnictwo: Egmont Polska
Katja - Natt i New York
83-7123-408-2
Malwina

Julia jest norweską nastolatką, która ma wyjątkowy dar wpadania w tarapaty. Gdziekolwiek się znajduje - w Anglii, Ameryce czy na dalekiej Północy - trafi na kryminalne afery. Przy okazji zawiera przyjaźnie i flirtuje z chłopakami jak każda normalna dziewczyna. Chyba ją polubicie...

Lily | 2014-03-22
Przeczytana: 11 października 2013

Julia - Noc w Nowym Jorku to niezwykle wciągająca książka o nastolatce. Historia zaczyna się w Norwegi gdzie Julia chodzi do szkoły. Dziewczyna w najmniej odpowiednim momęcie zostaje zmuszona wyjechać do Nowego Jorku. Tam poznaje starszego od siebie chłopaka przez, którego będzie miała kłopoty.

kasia | 2011-12-18

Czytalam te ksiazke pare lat temu...podobala mi sie...chcialabym przeczytac nia raz jeszcze :-))))

Flusz | 2016-12-01
moniaL | 2016-10-03