Love Hina 12

83-89893-39-8
manga, japońskie, harem, komedia
komiksy
Nemosja

W tym tomie wreszcie Keitaro powraca na dobre ze swojej podróży po Ameryce. Bardzo się zmienił i zmeżniał, więc dziewczyny przepadają za nim jeszcze bardziej, oczywiście każda na swój sposób... Tym czasem Kanako nie chce zrezygnować ze swojej miłości, nawet jeśli Keitaro otwarcie przyznaje, że kocha Narusegawe. Ale... czy ona odwzajemnia te uczucia? Chyba sama nie wie... Odpowiedź w dwunastej części Love Hina!

OwlShadow | 2016-10-19
Na półkach: Komiks, Przeczytane