Przepowiednie o losach Polski i świata do końca XX wieku

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza KARAT
83-85601-78-3
Nemosja

Spis Treści (m.in.): Ks. Markiewicz przepowiada trzy wojny światowe i pontyfikat polskiego papieża; Co czeka świat w najbliższej przyszłości?... - Przepowiednie pod znakiem Apokalipsy 1. Trzecia Tajemnica Fatimska 2. Przepowiednie a Znaki Czasu - rok 1986 3. Proroctwa Malachiasza 4. Jasnowidzowie z Niemiec 5. Przepowiedzieli nieuchronny koniec komunizmu 6. Polscy jasnowidzowie i parapsychlodzy 7. Amerykańskie przepowiednie

nephi | 2012-03-01
Przeczytana: 1997 rok