Mój mały wilkołak

Tłumaczenie: Anna Kołyszko
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 4)
Wydawnictwo: Da Capo
Little pet werewolf
szkoła, wilkołak, horror, cmentarz
Justyna

Wilk był głodny. Nic nie jadł od ostatniej pełni księżyca. Teraz czuł wilczy apetyt -na coś większego niż zwykłe myszy, króliki i reszta drobnej zwierzyny, na którą przeważnie polował.
Miał ochotę na coś większego. I bardziej sycącego.
Jak przystało na wilka.
Właśnie wtedy na polanie oblanej poświatą księżyca dojrzał postać. Ludzką postać.

Jesteś pewny, że Twoja rodzina to ludzie, a może słodkie, futrzaste wilkołaczki?
Jedno z najbardziej podobających mi się historii z tej serii!
Gorąco polecam!

PABLOPAN | 2012-07-28

Fajna seria, coś w sam raz dla dzieci, które zaczynają przygodę ze strasznymi książkami.

Booka | 2011-12-06
Na półkach: 2010 ◄, Przeczytane
Przeczytana: sierpień 2010

W tej części z cyklu "Szkoła przy cmentarzu" występują bohaterowie, których znałam już z poprzedniego tomiku: "Autobusu widmo" - czyli Skip, jego brat no i oczywiście szkolni znajomi. Jednak o ile "Autobus widmo" pamiętam do dziś i nieraz do niego wracałam to "Mój mały wilkołak" nie był już tak ciekawy. Historia mnie nużyła i gdzieniegdzie irytowała. Z trudem ją dokończyłam. Według mnie ta seria ma lepsze tytuły.

vicodinowa | 2012-04-25

Książkę przeczytałam w niespełna godzinę, i... Cóż. Naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego. Książka jest banalna, przewidywalna, i kończy się w sposób kompletnie bezsensowny.

anuszka | 2017-01-11
Przeczytana: sierpień 1999

Seria "szkoła przy cmentarzu" to młodzieżowe powieści grozy z przymrużeniem oka. Czytało się to lekko, łatwo i przyjemnie.

lullaby | 2010-06-28

Z tego, co się orientuję - zaprzestano wydawania serii "Szkoła przy cmentarzu". Ja sama czytałam te książki ładnych parę lat temu. Jeżeli lubisz opowieści grozy z elementem fantastycznymi -duchami, wampirami, dziwnymi stworami, opowieści mroczne i tajemnicze, to tutaj odnajdziesz się jak w domu :)

Sandra_ | 2012-06-22

Od pierwszego czytania wydała mi się ciekawa, ale jak doczytałam do środka książki to zdała mi się zwyczajną, przeciętną książką. Chociaż nie ma zbyt dużo dreszczyku emocji, to warto ją przeczytać.

Olga | 2016-12-27
fantaghirooo | 2016-12-01