Dyskusje o książce Brzydki mały chłopiec

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najbardziej wzruszające książki: które utwory wywołały u was łzy?
Lubię wzruszające książki pod warunkiem, że wzruszają dobrym zakończeniem, powinny być jakieś specjalne strony gdzie można sprawdzić czy warto się za daną książkę zabierać  😁
3 tyg. temu
Moda na „staroświecką” SF
Wiele książek Dedalusa nigdy nie pojawia się na stronie, podejrzewam że nie chce im się tego wprowadzać, bo to zwykle końcówki nakładu, egzemplarzy jest mało, czasem kilka. Różne rzeczy mają nawet w poszczególnych księgarniach, dlatego napisałem, że na Chmielnej mieli to i to, bo np. na Koszykowej leżało co innego, a w Krakowie na Grodzkiej były jeszcze inne rzeczy. I nie...
3 lata temu
Szukam czegoś dla siebie z fantastyki
Chętnie skorzystam i ja z propozycji, zwłaszcza że w tej dziedzinie jestem laikiem i nie bardzo wiem, po co mam sięgnąć w tym gatunku.
6 lata temu
Podróże w czasie.
Co prawda to dla nastolatek, ale ja tę serię uwielbiam:  Czerwień rubinu  Błękit szafiru  Zieleń szmaragdu A bohaterka nie jest zbuntowana i super-niezależna, a raczej zakręcona :) Swego czasu zaczytywałam się też w  Małgosia contra Małgosia
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 3)
Mój stosik wakacyjno-wyjazdowy (Kupione dawno, ale to książki które jadą ze mną do Grecji.)  Igrzyska Śmierci Igrzyska Śmierci  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos
12 lata temu