Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie III

Wydawnictwo: Helion
Effective Project Management: Traditional, Adaptive, Extreme, Third Edition
83-7361-861-9
Milcząca

Książka "Efektywne zarządzanie projektami. Wydanie III" przedstawia nowoczesne metody zarządzania projektami, wypracowane w ciągu kilku ostatnich lat i uwzględniające zmiany, jakie dokonały się na światowych rynkach i w gospodarce. Porównuje tradycyjne sposoby kierowania projektami z nowymi, nazywanymi ekstremalnym zarządzaniem projektami oraz adaptacyjnym zarządzaniem projektami. Opisuje techniki wdrażania nowych projektów i współczesnych narzędzi informatycznych.

_chef | 2015-03-08
Przeczytana: 2011 rok