978-83-89891-50-1
intencje, wiersze, poezja
poezja
Karol

Najnowszy zbiór poezji księdza Jana Sochonia, na który składa się ponad sto wierszy. O Intencjach codziennych można mówić jak o mądrej i wspaniałej książce. Poświęcona jest miłości, życiu, trudom dnia codziennego, bezsilności wobec siebie i świata. To także dialog człowieka z Bogiem, ciągłe do Niego pytania Czy jesteś szczęśliwy ze mną, Boże, czy raczej z trudem/znosisz swoje do mnie przywiązanie. Tomik ubarwiają fotografie Adama Janowskiego, prezentujące ceramikę niewidomego rzeźbiarza Piotra Kuscha.

Justyna Sztukowska | 2016-08-19
agta | 2015-05-15