Dyskusje o książce Anioł stróż

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek
1 dzień temu
Znajdź książkę
 Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Poradnik dla smoków. Żywienie i wychowywanie ludzi Proszę o okładkę z samurajem.
1 dzień temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11922
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (czerwiec 2015)
Sprzedam FANTASTYKĘ za 5pln każda + 10,50 wysyłka. Niestety, odbiór osobisty na ten czas niemożliwy.  Smutna historia braci Grossbart Smutna historia braci Grossbart  Lare-i-t'ae Lare-i-t'ae  Czerwony Hotel
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2014)
 To, co zostało  Głos serca  Najdłuższa podróż była promocja w empik, 3 książki za 2:) jak tu nie skorzystać...
9 lata temu