Córka szulera

Wydawnictwo: Akapit
Nur wer die sehnsucht kennt
dona

Smutne i nieszczęśliwe miała Daniela von Winterfeld dzieciństwo i młodość. Nie znała domowego ciepła, które zniknęło wraz ze śmiercią matki. Ojciec, który stracił majątek w okresie szalejącej inflacji, aby utrzymać córkę na pensji stał się zawodowym szulerem, bywalcem znanych domów gry, niewolnikiem hazardu. Daniela nie miała pojęcia, czym trudni się jej ojciec. Przebywając wraz z nim w Monte...

Daniela nie miała pojęcia, czym trudni się jej ojciec. Przebywając wraz z nim w Monte Carlo poznała młodego zamożnego przemysłowca - Ronalda Nordena. Młodzi zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Cóż, na ich drodze stanęła jednak hańba, jaką okrył się ojciec Danieli, uwięziony za oszustwa karciane.
Czy winy ojca na zawsze przekreślą szczęście młodych? Tego już dowie się czytelnik z kart książki.

Carmen19 | 2013-07-24

Bardzo fajna książka, przyjemnie się czyta. Na początku myślałam, że nie wciągnę się, ale z każdą stroną przeżywałam bardziej losy głównej bohaterki. Gdy skończyłam, chciałam więcej. ;)

Becja12 | 2015-01-11
Na półkach: Romans, Przeczytane

Nie jest jakoś rewelacyjna, ale przyjemnie się czyta ;)

ANUSIA | 2010-12-08

ciekawa...