Lekcje rysunku

Drawing Lessons
83-89064-76-6
lekcje rysunku
Kira

Rory jest artystką, tak jak jej tata. To on nauczył ja widzenia światła, koloru, perspektywy i kształtu. Dawał jej lekcje rysunku, a teraz dał jej... Lekcję życia. Wystarczyło tylko, żebym zasnęła na parę godzin, a on sobie poszedł... I Rory poczuła się zagubiona. Tak bardzo, ze przestała malować - w jednej chwili jakby zapomniała wszystko to, co było jej światem, jej dumą...

Eloma | 2014-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Bardzo podobała mi się ta książka. Od pierwszej stromy mnie wciągnęła.

Laurencja | 2017-02-04

Tak, też w pierwszej chwili myślałam, że to książka o rysowaniu, ale nie. Opisana jest w niej historia dziewczyny (w sumie o tym jest 90% książek, która czytam :)), której największą pasją jest sztuka. Wiedzie spokojne życie, które w pewnym momencie zaczyna się komplikować. Jej tata (również artysta) opuszcza dam. Przyjaciółka ma dla niej mało czasu. Wszystko się wali.

Książka z zakończeniem pozytywny, ale bez typowego happy endu. Wadą jest w niej to, że jest krótka i ma mało wątków, więc coś bym do niej dodała. Mimo to uważam, że jest warta przeczytania.

| 2012-05-26

czytałam dość dawno, więc konkretnie nie pamiętam o czym była ale na pewno była nudna.

Lenona | 2013-05-02

Książka bardzo interesująca !

Asthenia | 2017-02-19
Becja12 | 2017-01-17