Opowieść Holly. Różowe Anioły

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska

Holly, Raina i Kathleen wiele przeszły w ciągu ostatnich miesięcy. Lato poprzedzające ich ostatni rok w szkole zapowiada się pracowicie. Raina i Holly wracają do wolontariatu w pełnym wymiarze godzin, a Kathleen, która potrzebuje pieniędzy, podejmuje pracę w sklepiku z pamiątkami.

Maryszka Chod | 2014-08-30

Wiem, że książkę posiadam i że polowałam na nią bardzo długo. A to wskazuje na to, że ją przeczytałam. Jednak kompletnie nie pamiętam, jakie miałam wrażenie po przeczytaniu. Jednak chyba najbardziej mi się ona podobała z całej serii. Nie wiem, takie odnoszę wrażenie.
W każdym razie na pewno kiedyś wrócę do całej serii.

Bookeczka22 | 2015-11-18
Przeczytana: 09 kwietnia 2014

Nie czytałam poprzednich części a mimo to dobrze się odnalazłam w tej książce. Zatopiłam się w niej, przeżywałam wszystko razem z Holly i cierpiałam z nią. To była jedna z pierwszych książek jakie porwały mnie i nie wypuściły aż do teraz. Mam ochotę do niej wracać cały czas mimo że upłynął już ponad rok od przeczytania jej, ja wciąż wszystko pamiętam. Zostawiła mi niezatarty ślad w psychice...

koniaralisa13 | 2015-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2015

Najsmutniejszy 3 tom z serii"Różowe Anioły" !!!!!!!! :( Popłakałam się czytając... Pomimo to gorąco polecam!!!!!!! :D Naprawdę warto przeczytać!!!! :)<3

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jedyne co pamiętam, to jak bezskutecznie próbowałam płakać nad bratem Holly... To było tak kur*wsko bezduszne... :(

Wiktoria Augustyn | 2013-07-11

,,Opowieść Holly " to bardzo ładna opowieść, wzruszająca !! :)

Baśka Tarnosch | 2010-07-14
Przeczytana: maj 2010

piękna książka opowiadająca o 3 przyjaciółkach i ich życiu które zmienia się dzieki pracy jako wolontariuszki .Przyznam się na końcu się popłakałam.Polecam :)

Karolka | 2011-08-22

Autorka z niezwykła prostota pokazuje świat ciężko chorych dzieci i dorosłych. i za to należą jej się brawa!

gosiak1661 | 2013-08-09

Książka, przy której nie sposób nie płakać, wzruszająca, piękna opowieść.

veronikas | 2011-12-11

przeczytałam dwie pierwsze częście i mi się podoba chcę przeczytać tez tę

lubieto | 2012-08-30

bardzo mnie zasmucił koniec tej książki mimo to uważam że była wspaniała