II Tybald i Tajemnica Elfów Ognia

Wydawnictwo: Skrzat
83-7437-023-8
tybald
Accio

Tybald musi rozwikłać kolejną tajemnicę: znaleźć brakujące ogniwo Kręgu Logistów. Na początku powierzone mu zadanie wydaje się nadzwyczaj proste, dlatego chłopiec postanawia dokonać wszystkiego sam , rezygnując z pomocy brata. Jednak po serii zaskakujących zdarzeń i niezwykłych wypadków okazuje się, że losy wszechświata znów spoczęły w rękach chłopca. Aby sprostać wyzwaniu, musi stawić czoło ciemnym mocom.

Accio | 2010-06-09
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 09 czerwca 2010

Kolejna część przygód sympatycznego Poludka Tybalda ;)
Oczywiście różnież napiana z humorem.
Najbardziej rozbawiła mnie przeróbka wiersza "Na zrowie" Jana Kochanowskiego.
Muszę jednak przyznać, że zawiodłam się bo było tu bardzo mało akcji w porównaniu z 1 cz.
Coś zaczęło się dziać dopiero pod koniec i o przez 10 str. No ale cóż.
Juz zabieram się za następną część ;D

ewea21 | 2016-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2008