With This Ring
śmierć, magia, skarb
tinka_27

Nikt z członków londyńskiej elity nie wie, kim jest tajemnicza pani York, autorka poczytnych powieści grozy. Beatrcie Poole, córka pastora, strzeże bowiem pilnie swej tajemnicy. Śmierć ukochanego wuja i związane z nią pogłoski o pojawieniu się w Londynie Zakazanych Pierścieni Afrodyty skłaniają Beatrice do wyprawy na pustkowia Devonshire i szukania pomocy u znanego dziwaka i odludka, hrabiego...

Śmierć ukochanego wuja i związane z nią pogłoski o pojawieniu się w Londynie Zakazanych Pierścieni Afrodyty skłaniają Beatrice do wyprawy na pustkowia Devonshire i szukania pomocy u znanego dziwaka i odludka, hrabiego Monkcrest, o którym powiadają, że para się magią, a który przy pierwszej nadarzającej się okazji zwierza się Beatrice, że nie cierpi powieści grozy, zwłaszcza tych pisanych przez niejaką panią York.
Hrabia Monkcrest po pięciu minutach rozmowy z Beatrcie wie, że nigdy nie spotkał kobiety bardziej upartej, bardziej irytującej i... bardziej interesującej. Kiedy zatem ta kobieta upiera się przy poszukiwaniach tajemniczego skarbu, postanawia jej towarzyszyć.

Marianna | 2016-05-09
Przeczytana: 14 czerwca 2011

Ogólnie cała historia podobała mi się, znalazłam tutaj wszystkiego po trochu, romans, humor, intrygę, trochę magii. Czyta się szybko, język prosty, łatwy w odbiorze. Warto przeczytać.

Kasjopeja | 2015-07-10
Przeczytana: 07 lipca 2015
Iwona | 2014-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2014

Nawet fajna. Wielbicielkom romansów powinna się spodobać.

Magdalena | 2013-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2013

Bardzo fajna książka, super się ją czyta. Ciekawa historia, bardzo interesujący główni bohaterowie.

gosiabt | 2013-09-02
Przeczytana: 02 września 2013

Książka lekka przyjemna i szybko sie czyta.

axi_1099 | 2018-04-08
Przeczytana: 13 maja 2018