Ruiny

Okładka książki Ruiny Amanda Quick
Okładka książki Ruiny
Amanda Quick Wydawnictwo: Da Capo Cykl: Vanza (tom 1) Seria: Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową! literatura piękna
Vanza (tom 1)
Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!
With This Ring
Da Capo
1999-01-01
1999-01-01
Robert Pucek
śmierć magia skarb

Przyjemna rozrywka - w końcu po to czyta się takie książki. Podobały mi się wątki kryminalne. Dzięki temu była jakaś tajemnica do odkrycia, bo zakończenie wątku romantycznego oczywiście oczywiste.

Świetna książka, warto przeczytać. Polecam

Świetna książka, warto przeczytać. Polecam

Fajna i przyjemna fabuła. Główna bohaterka osznacza się uporem, charakterem, ale i ciętym językiem co.jest cechą charakterystyczną bohaterek Amandy Quick, ale w tej pozycji szczegolnie podoba mi się główny bohater, zwany Szalonym Mnichem, który wraz ze swoim wilczurem Elfem rozsiewa wokół siebie aurę tajemniczości a wręcz magii, wiele osób mówi o nim jako o ekscentyku, który pała się czarną magią i potrafi zamieniać się w wilka...

Fajna, lekka i przyjemna. To taki mały romansik na jeden wieczór, oczywiście nie pozostanie w pamięci na dłużej ale nie takie ma zadanie. Liczy się to, że można się przy tej książce rozluźnić, zrelaksować i odpocząć.

Śmierć ukochanego wuja i związane z nią pogłoski o pojawieniu się w Londynie Zakazanych Pierścieni Afrodyty skłaniają Beatrice do wyprawy na pustkowia Devonshire i szukania pomocy u znanego dziwaka i odludka, hrabiego Monkcrest, o którym powiadają, że para się magią, a który przy pierwszej nadarzającej się okazji zwierza się Beatrice, że nie cierpi powieści grozy, zwłaszcza tych pisanych przez niejaką panią York.
Hrabia Monkcrest po pięciu minutach rozmowy z Beatrcie wie, że nigdy nie spotkał kobiety bardziej upartej, bardziej irytującej i... bardziej interesującej. Kiedy zatem ta kobieta upiera się przy poszukiwaniach tajemniczego skarbu, postanawia jej towarzyszyć.
Ogólnie cała historia podobała mi się, znalazłam tutaj wszystkiego po trochu, romans, humor, intrygę, trochę magii. Czyta się szybko, język prosty, łatwy w odbiorze. Warto przeczytać.

Nawet fajna. Wielbicielkom romansów powinna się spodobać.

Nawet fajna. Wielbicielkom romansów powinna się spodobać.

Bardzo fajna książka, super się ją czyta. Ciekawa historia, bardzo interesujący główni bohaterowie.

Książka lekka przyjemna i szybko sie czyta.

Książka lekka przyjemna i szybko sie czyta.

• Romans historyczny
  • Romans