Zaklinacz Snów

83-04-00619-7
poeta, śmierć, życie
Inne
man-eater

Zaklinacz snów jest powieścią o szczęściu, a raczej o niemożliwości szczęścia w realnym życiu, bowiem człowiek pozostaje zawsze pomiędzy sprzecznościami, jaki stanowią marzenia i rzeczywistość, poezja i trywialność. W takiej właśnie sytuacji znajduje się właśnie umierający bohater powieści - na granicy życia i śmierci, na granicy wspomnień i teraźniejszości, tęsknot i brutalnej rzeczywistości. Zaklinacz snów stanowi swego rodzaju przypowieść o zmaganiu poezji i realności, o losie poety, który ratuje się ucieczką przed otaczającym go światem.

Dorota | 2015-08-27
kryska | 2015-07-31