Zaginione miasta Lemurii i wysp Pacyfiku

Seria: Księgi Tajemnic
Wydawnictwo: Amber
Lost cities of ancient Lemuria & the Pacific
corrum

Autor bada pozostałości tajemniczych budowli i megalitów na wyspach Oceanu Indyjskiego, Pacyfiku i w Australii, idąc tropem nieznanej starożytnej kultury.

Sensej | 2017-04-30

Sensacyjne dowody na istnienie przed tysiącami lat gigantycznej wyspy na Oceanie Spokojnym. Czy w zamierzchłych czasach na środku Pacyfiku leżał rozległy kontynent? Zagadkowa kraina zwana Lemurią, Pacyfiką lub Mu była przez lata inspiracją do poszukiwań geologów, archeologów i mistyków. Kim byli mieszkańcy legendarnego lądu? Czy ślady stworzonej przez nich cywilizacji przetrwały do naszych czasów? David Hatcher Childress - słynny niezależny archeolog i podróżnik, nazwany "prawdziwym Indianą Jonesem", poszukiwacz tajemnic przeszłości i śladów zaginionych cywilizacji w Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz wyspach Pacyfiku, autor bestsellera "Archeologia pozaziemska" i słynnej serii "Zaginione miasta" - bada pozostałości tajemniczych budowli i megalitów na wyspach Oceanu Indyjskiego, Pacyfiku i w Australii, idąc tropem nieznanej starożytnej kultury. Żywe, fascynujące książki Childressa są taką samą wielką przygodą jak jego podróże.

Książka ewidentnie stoi w sprzeczności z...

Ewander | 2017-05-05
Autolykos | 2017-05-04