Traitor's Moon

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nightrunner". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bantam Books
angielski
Silje

As the war between Pleminar and Skala continues, there are growing rumors that Skala's ancient ally, Mycena, is about to join with the wealthier Pleminar, cutting Skala off from all trade routes. Now Alec and Seregil are sent on their most daring mission yet: convince the people of Aurenen to join Skala and end the war.

Mateusz | 2015-05-06

Seria, którą stworzyła Lynn Flewellin jest rewelacyjna, tym większa szkoda, że polski wydawca nie zdecydował się na wydanie kolejnych części serii "The Nightrunner". Wszystkich, którzy chcieliby przeczytać tę część, a nie znających języka angielskiego, by móc zapoznać się z oryginałem, zapraszam na mój blog, na którym publikuję kolejne rozdziały "The Traitor's Moon" w polskim przekładzie: http://thenightrunnerseries.blog.pl/.

lensyash | 2017-01-19
Przeczytana: wrzesień 2016