Bezpieczna przystań. Zastępcza narzeczona

Seria: Harlequin Romans Duo
Wydawnictwo: Harlequin
5 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
In the shelter of his arms; Substitute fiancée
dzinka

Bezpieczna przystań - Podczas kolejnej podróży Roz utkneła na pustkowiu, w dodadku bez grosza przy duszy. Od lat szukała swego miejsca na ziemi, ale dotąd prześladował ją pech. Teraz mieszkaniec pobliskiego miasteczka oferuje jej pomocną dłoń, dach nad głową i dobrą pracę, jednak ona nie umie mu zaufać. Zastępcza narzeczona - Jenna i Jessie są bliźniaczkami, ale mają zupełnie inne...

Zastępcza narzeczona - Jenna i Jessie są bliźniaczkami, ale mają zupełnie inne charaktery. Gdy pewna siebie i rozsądna Jenna prosi żywiołową siostrę, by w jej zastępstwie udała się na przymiarkę ślubnej sukni, Jessie przeczuwa, że to początek dużych kłopotów. Zwłaszcza że Mac, narzeczony siostry, bardzo jej się podoba.

źródło okładki: http://glubczyce.e-bp.pl/katalog/okladki/ISBN/8323/m8323830614.jpg

isabelle142 | 2012-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2012

Trochę przeidealizowane zakończenie drugiego tytułu, ale książki są ok :)

Kleophea | 2016-06-17
Na półkach: Przeczytane, 2016