Tajemnica płonącego urwiska

Tłumaczenie: Iwona Żółkowska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 22)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Mystery Of The Blazing Cliffs
837162087X
farfallam

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

Krawella | 2017-09-02

Z tego co pamiętam, to była moja ulubiona książka z calutkiej serii którą tak chętnie pochłaniałam w czwartej klasie podstawówki. Polecam bardzo na początek przygody z kryminałami

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech młodocianych detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

axi_1099 | 2011-12-29

słynne "nie naciskaj brzęczyka, bo się chałupa rozleci" ^^

mononoke | 2010-06-17
Przeczytana: 2010 rok

tak jak wszystkie z dreszczem grozy

Kaśka | 2018-03-28
Sadamus | 2018-03-23