Noc Ognistych Demonów

Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 13)
Wydawnictwo: Siedmioróg
kryminał
Pistacia

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Ola | 2013-08-18
Przeczytana: 2004 rok

Z serią "Przygody trzech detektywów" pierwszy raz zetknęłam się we wczesnych klasach podstawówki, czyli już dawno, dawno temu :) Teraz niestety nie pamiętam o czym były poszczególne historie, ale jedno wiem na pewno - uwielbiałam rozwiązywać zagadki razem z Trzema Detektywami. Każda kolejna przygoda była niesamowita, czytałam z wypiekami na twarzy.

Uważam, że Alfred Hitchcock stworzył naprawdę fenomenalną, ponadczasową serię książek dla młodzieży. Dreszczyk emocji i duża dawka humoru zawsze sprawdzają się doskonale.

Michal Zacharzewski | 2014-04-30
Przeczytana: 27 marca 2014

Kolejna odsłona historii trzech młodych detektywów rozwiązujących pozornie tylko skomplikowane sprawy. Cały cykl jest dość równy. Pewnie dlatego, że adresowany do młodszych czytelników i w efekcie składający się z niezbyt rozbudowanych powieści. Tę przeczytałem w ciągu dwóch wieczorów. A nie były to wieczory długie.

Domi2010lady | 2014-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2014

Książka równie cudowna jak wszystkie z serii. Historia ciekawa i inna na swój sposób. Polecam :)

ewa | 2011-07-19
Przeczytana: 2008 rok