Tatuażyk

Okładka książki Tatuażyk Sebastian Enrique Alvarez
Okładka książki Tatuażyk
Sebastian Enrique Alvarez Wydawnictwo: Zakazane Wydawnictwo biografia, autobiografia, pamiętnik
Tatuażyk
Zakazane Wydawnictwo
2023-12-21
2023-12-21
autobiografia rap hiphop sentino berlin warszawa niemcy trueman wywiad

Znając postać Sentino, posiada się pełną świadomość, że opisując swoje życie Sebastian mocno je ubarwi. I tego spodziewałem się po tej biografii, nie rzetelnie rozpisanego życiorysu, a rozrywkowej historii, napisanej dzięki pełnemu puszczeniu wodzy wyobraźni przez Sentino. Jest to jednak mocno okrojona wersja życia, które raper przez lata usilnie próbował kreować jako ekscytujące. Nie mogę tej książki zakwalifikować inaczej niż guilty pleasure, a jako jej główną zaletę muszę wyznaczyć doprowadzająca mnie często do śmiechu, absurdalność dzieła.

Interesująca, ale słabo napisana (głównie pod kątem formy, redagowania i błędów) książka o jednym z najciekawszych polskich raperów.
Już w sobotę cała recenzja na moim IG - @adreed_bookz - zachęcam do wejścia, przeczytania i zostawienia czegoś po sobie : )

Fajny fragment na temat Malika Montany. Polecam.

Fajny fragment na temat Malika Montany. Polecam.

Najlepsza książka w historii muzyki

Najlepsza książka w historii muzyki