Otoczony Przez Oszustów

Okładka książki Otoczony Przez Oszustów Jacek Jakubiuk
Okładka książki Otoczony Przez Oszustów
Jacek Jakubiuk Wydawnictwo: Finansowy Preppers biznes, finanse
biznes, finanse
Otoczony Przez Oszustów - Praktyczny poradnik jak inwestować w złoto
Finansowy Preppers
2023-01-01
2023-01-01
złoto inwestowanie w złoto metale szlachetne jak inwestować w złoto jak bezpiecznie inwestować w złoto jak działają oszuści finansowi

"Moja wiedza, potwierdzona tonami sprzedanego złota i ugruntowana podczas tysiąca prób oszustw" już sam ten fragment pachnie ściemą na kilometr. Autor nie jest wiarygodny, więc podawane w książce anegdoty też czytałem z przeświadczeniem że nie mogę mieć zadnej pewności czy są prawdziwymi sytuacjami czy bajkami. Nie znalazłem też specjalnie odkrywczych przemyśleń, za to dużo ogólników.

Książka jest bardzo dobrym źródłem wiedzy zarówno dla nowych jak i już działających na tym rynku osób. Jej treść jest przepełniona doświadczeniami autora, historiami z życia wziętymi i wiedzą, dzięki której unikniemy wielu kłopotliwych sytuacji. Całość napisana jest bardzo przystępnym językiem, a wykonanie jak na książkę o złocie przystało - premium. Polecam!

Interesuję się tematyką złota już prawie 5 lat cieszę się, że powstała tego typu książka.
To nie tylko dla laika, ale i również osoby, która chciałaby poznać więcej ciekawostek na temat złota.
Nie zawiodłem się! Wiedza uzupełniona!
Pozdrowienia dla autora :)

Nie zawiodłem się! Wiedza uzupełniona!
Pozdrowienia dla autora :)

dla mnie, jako kompletnego laika w temacie, ta książka o must-read.

mimo poruszanych zagadnień, opisów, procesów czyta się ją lekko, i co ważniejsze - dużo zapamiętuje - dzięki przykładom i anegdotom od naprawdę fachowego źródła.

jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:
"jak nie stracić?"
"czy stać mnie na złoto?"
"co oprócz nieruchomości i bitcoina?"
polecam przeczytać. pozdrawiam

dla mnie, jako kompletnego laika w temacie, ta książka o must-read.

jeśli szukasz odpowiedzi na pytania:
"jak nie stracić?"
"czy stać mnie na złoto?"
"co oprócz nieruchomości i bitcoina?"
polecam przeczytać....

Estetyczne wydanie, które zachęca, by sięgnąć po tę książkę. W środku zaś praktyczne porady, ale przeplatane historiami z życia wziętymi, co sprawia, że jest bardzo przystępna w odbiorze. Dla mnie największą wartością są nie tylko opisane metody weryfikacji złota, ale ich dopasowanie do konkretnych produktów. Chyba nie ma takiej książki na rynku.

• Inwestowanie

Dodaj cytat z książki Otoczony Przez Oszustów