Kaleidoscope of Death

Okładka książki Kaleidoscope of Death Xi Zi Xu
Okładka książki Kaleidoscope of Death
Xi Zi Xu Wydawnictwo: jjwxc horror
1900 str. 31 godz. 40 min.
horror
死亡万花筒
jjwxc
2018-06-10
2018-06-10
1900
chiński
horror bl danmei chińskie chińskiebl boyslove fantasy lgbt

Na półkach: , , , , , , , , , , , , , ,

Niesamowita opowieść. Historia ukazująca zmagania na drodze przez „dwanaście drzwi”, które są ucieczką od śmierci, ale jednocześnie drogą ku niej.
Wydarzenia rozgrywające się w owej nowelce nie tylko mrożą krew w żyłach, ale i również zadziwiają, ze względu na wyobrażę autorki. To jedna z tych opowieści, które zaraz po przeczytaniu, odbiorca ma ochotę poznać jeszcze raz kompletnie od zera, aby móc na nowo dać się zaskoczyć.
Bohaterowie są inteligentni, ale nie tak, przynajmniej jeśli chodzi o głównego bohatera, że czytelnik ma wrażenie, że są niepokonani. Lin Qiushi jest dosyć przyziemny, chociaż nadal wybitny w porównaniu do innych postaci, które zmagają się z wydarzeniami w „świecie drzwi”.
Najlepszą częścią całości jednak, w mojej opinii, jest plot twist z pierwszego rozdziału dodatkowego i to, co skrywają ostatnie drzwi. Gorąco polecam! Szczególnie jeśli ktoś szuka fikcji LGBT, jednak oczekuje troszeczkę więcej aniżeli samego romansu.

• Fantasy/Sci-fi
  • Equal couple (=