Niespodzianki przeznaczenia #3

Okładka książki Niespodzianki przeznaczenia #3 K. G. Lewis
Okładka książki Niespodzianki przeznaczenia #3
K. G. Lewis Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Niespodzianki przeznaczenia (tom 3) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Niespodzianki przeznaczenia (tom 3)
Heartbeats
2023-10-26
2023-10-26

Tytuł : Niespodzianki przeznaczenia #3
Autor : K. G. Lewis
Data premiery : 26 październik 2023
#współpracareklamowa z wydawnictwem @waspos
Opis książki :
Ostatni tom bestsellerowego cyklu mafijnego!
Czy wśród tego chaosu Belli uda się odnaleźć w półświatku, w którym jej ukochany żyje od urodzenia? A może to kontrowersyjne środowisko potrzebuje właśnie diabelskiego duetu Belli i Delii, by w końcu zrewidować swoje przestarzałe poglądy? Z pewnością będzie się działo, a oprócz wrogów również przeszłość upomni się o uwagę i zasieje niemały zamęt…
Rossi i Montreo będą musieli ponieść konsekwencje swoich wyborów, a także zawalczyć o siebie i udowodnić, że ich miłość jest warta każdego ryzyka.

" Razem zaryzykowaliśmy i mimo nieprzewidzianych niespodzianek losu staliśmy się silniejsi. Połączyła nas miłość, która nadała sens naszemu przeznaczeniu. Oddałem jej serce tak samo, jak ona mi swoje."

To już trzeci i ostani tom NIESPODZIANEK PRZEZNACZENIA, a autorka nie zwalnia tempa.
Co jeszcze bezwzględny los ma w zanadrzu? Czy Emilio i Bella pokonają wszystkie niespodzianki przeznaczenia?
Akcja, intrygi, tajemnice, zazdrość, mafijne porachunki - to wszystko i wiele więcej znajdziemy w tej historii.
Autorka wykreowała silnych bohaterów, którzy muszą cały czas walczyć o siebie i swoje uczucie, ponieważ bezlitosny los cały czas ma coś w zanadrzu.
Czy ich uczucie jest na tyle silne aby przejść przez piekło, które zgotuje im los?
Czy wyjdą z tego cało?
Czy jest im pisany happy end?
Ja już to wiem. ❤️
Dziękuję wydawnictwu i autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.
Wiem, że spóźniłam się z recenzją 🙈
Ale zganiam teraz wszystko na męża, przez ślub, nie mogę się teraz odkopać z zaległości. 🙈
Gorąco polecam wam tę historię jak i całą serię. 💜
Cykl " PRZEZNACZENIE"
Kaprysy przeznaczenia. Tom I
Kaprysy przeznaczenia. Tom II
Niespodzianki przeznaczenia. Tom I
Niespodzianki przeznaczenia. Tom II
Niespodzianki przeznaczenia. Tom III
#książkoweimpresje
"Bez niej nie miałbym tego wszystkiego, bo to ona jest moim więcej."

Tytuł : Niespodzianki przeznaczenia #3
Autor : K. G. Lewis
Data premiery : 26 październik 2023
#współpracareklamowa z wydawnictwem @waspos
Opis książki :
Ostatni tom bestsellerowego cyklu mafijnego!

Uwielbiam romanse mafijne i fascynuję się nimi ze względu na niezwykłą fabułę, która pędzi jak pociąg, dostarczając niewiarygodnych emocji. To gatunek literacki, który wzbudza we mnie intensywne uczucia, od niepewności po miłość, aż po momenty grozy, przesiąknięte krwią, potem i łzami. Fascynuje mnie nie tylko nieprzewidywalność i zawiłość relacji między postaciami, ale również intensywność akcji, która trzyma mnie w napięciu do ostatnich stron. To literatura, która potrafi poruszyć zarówno głębokie emocje, jak i zaspokoić apetyt na dynamiczną, niebezpieczną przygodę. To dla mnie doskonały sposób na ucieczkę od rzeczywistości i zanurzenie się w świecie pełnym pasji, intryg i niebezpieczeństwa.
Czy to wszystko otrzymałam w tych trzech tomach? Oczywiście, że TAK!
Fabuła została świetnie skonstruowana i dopracowana, nie mam żadnych zastrzeżeń. Sporo osób może powiedzieć, że jest przewidywalna, i zgodzę się z tym, ale styl autorki jest dla mnie bardzo przyjemny i ciekawy, po prostu lekki. Czyta się tę historię z zapartym tchem. Bohaterowie są ogniści i wyrazici. On - taki zły chłopiec, którego nikt nie chce poznać, ale kobiety lgną do niego jak pszczoły do ula. Żadnej nie przepuści. Ona - ambitna i inteligentna, kobieta z zasadami. Ich relacja zaczęła się ogniście i tak pozostaje do końca. Uwielbiam, jak taki samiec alfa robi się malutki pod pantoflem kobiety. Autorka pięknie to wszystko ukazała. Dialogi są ogniste, a chemia i emocje buzują niczym wulkan przed erupcją. Relacja jest szalona i niezwykle zabawna, zwłaszcza że autorka pokazuje ją zarówno ze strony Emilia, jak i Belli. Nie da się ich nie polubić.
Sceny erotyczne są gorące, ale podane z wyczuciem i ze smakiem. Mogą przyprawić o wypieki na twarzy. Trzy tomy to wartka i nie zwalniająca akcji opowieść, a wszystko to w świecie mafii, gdzie równie wiele się dzieje. Nie brakuje więc intryg, zagrożenia i krwi. Namiętność tańczy z miłością, a niebezpieczeństwo ze strachem.
Fanki romansów będą usatysfakcjonowane w 100% ;-) Polecam!
(Opis wydawcy do każdego tomu znajdziecie w moich zapowiedziach recenzenckich)
Ja zamierzam poznać jeszcze “Kaprysy przeznaczenia” oba tomy. Powinnam od nich zacząć, ale najpierw zaczęłam od tej trylogii - a jak zaczęłam czytać to nie mogłam się oderwać.

„Jebać przeznaczenie, które chce mi odebrać miłość mojego życia. Skoro los się na nas wypiął, ja będę tym, który o nas zawalczy!”.

Niespodzianki przeznaczenia to zakończenie losów Belli i Emilio, którzy będą mierzyć się z kolejnymi przeciwnościami losu, jakie życie im przyszykowało. Kiedy dziewczyna dowiedziała się, czym zajmuję się naprawdę jej ukochany, to świat na chwilę się zatrzymał i stanęła przed najważniejszą decyzją w swoim życiu. Czy będzie umieć zaakceptować mafijną codzienność, a może zdecyduję, że to nie dla niej?

Autorka w tej powieści pokazuje nam, jak bardzo życie potrafi być nieprzewidywalne, a przeznaczenie nas nie pyta o zadnie, tylko robi swoje. Nasze uczucie wystawione jest na wiele prób i tylko prawdziwa miłość jest w stanie pokonać każdą przeszkodę. Zawsze trzeba walczyć do końca, nie można się poddawać, bo warto przejść przez piekło, żeby potem zaznać szczęścia, bo zawsze na końcu ciemnego tunelu znajduję się światło.

Historia pełna tajemnic, intryg, niespodzianek, zazdrości, rozczarowań, relacji rodzinnych, bolesnych wspomnień, trudnych decyzji, mafijnych porachunków, niebezpieczeństwa, przyjaźni, pożądania, namiętności oraz ciętych ripost.

Choć historia Belli i Emilio znalazła swój finał, to jeszcze nie koniec, ponieważ liczę na kolejne przygody bohaterów. Sama pisarka w podziękowaniach wspomniała, że na salony ma teraz wkroczyć najstarszy z rodzeństwa Rossi, czyli Fabian. Nie mogę się wręcz doczekać, bo czuję, że dla niego los zgotował niezłe piekiełko.

Jeśli nie mieliście okazji czytać książek z serii „Przeznaczenie”, w skład którego oprócz „Niespodzianek przeznaczenia” należą też „Kaprysy przeznaczenia”, a lubicie gorące uniesienia i silne charakterki oraz mafijne porachunki, to zdecydowanie wam się spodobają losy bohaterów. Polecam wam z całego serduszka.

Całość opinii na blogu Świat książkowy Mali 💙

W tej części poznajemy nie tylko kolejne losy ale także i  finał historii Belli i Emilio. Co jeszcze spotka tę parę?

Intryga stworzona przez osoby po których nikt z nich by się tego nie spodziewał doprowadza do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Bella nie potrafi pogodzić się z tym co zobaczyła, a co ostatecznie prowadzi do zwątpienia w uczucia jej ukochanego. Czy Emilio uda się odkryć kto spiskuje wraz z Hadesem?
Czy nie będzie za późno na ratunek dla Belli? Nie odpowiem na te pytania nie zdradzając fabuły, jednakże zachęcam was, by samemu poznać je, czytając.

Niezmiennie uwielbiam Emilio, choć w tej części dał się poznać zdecydowanie z tej mroczniejszej strony.  Akcja pędziła cały czas trzymając mnie w napięciu i zaskakując nowymi faktami. Intryga zataczała swoje kręgi nie oszczędzając nikogo. Nie mogłam nawet na chwilę oderwać się od czytania, z zapałem śledząc poczynania bohaterów, aż do ostatniej strony.
Podsumowując, cała seria wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Czytało się płynie i przyjemnie. Bohaterowie wykreowani przez autorkę są wyraziści i sensowni. Fabuła jest dobrze przemyślana a wszystkie tomy tworzą spójną całość. Emocje jakie mi towarzyszyły podczas czytania niejednokrotnie wbiły mnie w fotel, albo doprowadziły do łez. Gniew jaki odczuwali bohaterowie był moim gniewem, tak samo było z radością. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić wam tę serię 😉
Jestem wdzięczna autorce za możliwość objęcia tej serii patronatem. Mam cichą nadzieję, że to nie koniec losów rodzin Rossi i Accardi..

MATERIAŁ REKLAMOWY @waspos ]

Niespodzianki przeznaczenia tom 3 - "K.G. Lewis"

Znajomość poprzednich części obowiązkowa.

„Bella brutalnie zderzyła się z mafijną rzeczywistością, lecz na tym nie koniec. Emilio ruszy ukochanej z pomocą, ale czy ich miłość wyjdzie zwycięsko ze starcia z bezlitosnym światem i nieodpuszczającymi niespodziankami losu, które czyhają na ich szczęście? Z pewnością będą potrzebować sporej dawki determinacji, by ocalić swoje uczucie.”

Zakończenie poprzedniego tomu skończyło się w tak kulminacyjnym momencie, że nie mogłam się powstrzymać i od razu sięgnęłam po 3 tom! Historia Belli tak wciągnęła, że nie mogłam się oderwać! Lubię ten klimat a autorka sprawiła, że całą serię czyta się jednym tchem. Tak jak w poprzednich częściach, tutaj również dzieje się sporo, a kobieca zazdrość nie zna granic i nasi bohaterowie na własnej skórze dowiedzą się do czego jest zdolna zraniona kobieta. Balicką pędziła, by po chwili delikatnie przystopować i wejść z przytupem tak, by czytelnik nie mógł się oderwać. Aż szkoda, że ta historia tak szybko się skończyła.
Czekam na więcej i mam nadzieję, że nie będziemy musieli tak długo czekać na kolejne losy kolejnego z braci, bo wydawać się może że związek z korzyściami może przynieść wiele komplikacji. Już nie mogę się doczekać i bardzo proszę autorko pisz szybciutko, bo wiem że to będzie ogień!
Trzymam mocno kciuki i kibicuje!

A jeśli nie znasz serii to koniecznie poznaj historię Deli i Belli bo to są szalone kobiety :)
W sam raz dla fanek romansów mafijnych :)

MATERIAŁ REKLAMOWY @waspos ]

Niespodzianki przeznaczenia tom 3 - "K.G. Lewis"

Znajomość poprzednich części obowiązkowa.

Przeczytałam jakieś 30% tej książki i tyle mi wystarczy. Bohaterowie są bardzo głupi, to co się między nimi dzieje jest bezsensowne i cała ta historia jest tak grubymi nićmi szyta, że aż żenada. Postanowiłam nie kończyć tej książki, bo totalnie się nie potrafiłam wciągnąć w tę historię. Nie wywarła na mnie najmniejszego wrażenia.

Bella w końcu poznaje prawdę i jeśli chce być w związku z Emilio będzie musiała nauczyć się żyć w świecie mafii. Akcja robi się niebezpieczna, ponieważ ktoś chce zniszczyć Emilio i pragnie Belli. Pojawiają się komplikacje, dziewczyna może liczyć na swoją przyjaciółkę Delii, która jest jak huragan. Czy związek Emilio i Belli przetrwa, kiedy na horyzoncie pojawia się tyle zagrożeń?

W trzecim tomie dużo się dzieje, na jaw wychodzą ciekawe rzeczy. Dowiadujemy się kto chce zniszczyć związek bohaterów. Bella i Emilio będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem. Czas nie jest ich sprzymierzeńcem. W ich relacja trochę przypomina jazdę na kolejce górskiej raz jest wspaniałe, by za chwilę wszystko się posypało. Czy uda im się przetrwać te chwile? Autorka nie oszczędza naszych bohaterów, rzucając im co chwilę jakieś przeszkody pod nogi. Dużo zwrotów akcji, dużo gorących scen, uważam, że to dobre zakończenie tej serii. Są jednak bohaterowie, o których chętnie bym jeszcze przeczytała. Dla fanów romasów mafijnych ta książka będzie w sam raz, więc jeśli jeszcze nie czytaliście tej serii to zapraszam do sięgnięcia po nią.

„Nie ma mniej­szych i więk­szych kłamstw, tak samo, jak nie ma lep­szych i gor­szych. Kłam­stwo to kłam­stwo”.

Po zakończeniu drugiego tomu, który przyprawił mnie o mały zawał serca, nie wyobrażałam sobie nic innego, jak zabrania się od razu za czytanie następnej części! Jak pomyślałam tak zrobiłam i.. kolejny raz dałam się porwać tej emocjonalnej podróży, w jaką wyruszyli bohaterowie „Niespodzianek przeznaczania”.

Jeśli wydawało mi się, że już w drugim tomie dużo się działo, to trzeci pokazał mi, że mogło być tego więcej. Bo ten tom jest niczym taka sinusoida, gdzie albo jest bardzo spokojnie, albo dzieje się tak dużo, że nie ma szans, by na chwilę oderwać się od czytania, chcąc dokładnie wiedzieć, co wydarzy się dalej.

Kontynuacja losów Belli i Emilio pokazała, jak pozorny spokój, może zniszczyć jedna chwila. Jak przeszłość, o której czasami wolelibyśmy zapomnieć, potrafi zatruć nasze myśli i zasiać chaos.

Świat mafii był dla Belli czymś zupełnie niezrozumiałym. Czuła strach o mężczyznę, którego pokochała. Chciała jednak dać mu szansę, zaznaczając, że odtąd nie może być między nimi tajemnic, a szczerość ma cementować ich związek.

Los jednak nie był dla nich łaskawy. Kolejny raz szykował niespodzianki, które miały duży wpływ na ich życie.

Jak wiele jeszcze przyjdzie im przeżyć, by w końcu odnaleźć upragnione szczęście? Czy w tym pełnym niebezpieczeństw życiu, mają na to szansę?

***

K.G Lewis kolejny raz oddaje w ręce czytelników opowieść pełną emocji. Historię, która ma w sobie wszystko to, co definiują dobrą książkę - dopracowany styl, dynamiczną i ciekawą fabułę, adrenalinę, wielka namiętność!

Polubiłam głównych bohaterów i dużym plusem jest też spotkanie tych, którzy w tej historii są postaciami drugoplanowymi - zwłaszcza Delię!

Autorka tak poprowadziła losy Belli i Emilio w tej części, byśmy nie mieli czasu nawet na chwilę wytchnienia. W tych spokojnych chwilach (mamy ich naprawdę niewiele) skupiła się na relacji głównych bohaterów i budowaniu ich uczucia - w pozostałym czasie rzucała im pod nogi kłody, przez co niepewność tego, co dalej, pchała mnie do czytania, bo gdy już zaczęłam czytać, nie wyobrażałam sobie, by nie poznać zakończenia. I choć ta część historii dobiegła końca, to jednak są jeszcze bohaterowie, którzy potrzebują, by opowiedzieć ich własną historię! Liczę na to, że autorka i te pozwoli nam poznać.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać książki z serii „Przeznaczenie”, w skład którego oprócz „Niespodzianek przeznaczenia” należą też „Kaprysy przeznaczenia”, a lubicie romanse mafijne pełne adrenaliny, namiętności, ciętego języka i zwrotów akcji - to konieczne musicie nadrobić twórczość K.G Lewis.

Polecam.

Finałowy tom „Niespodzianek przeznaczenia”
📖Związek Emilio i Belli jest wystawione na próbę…
Bella przekona się,że świat mafijny jest pozbawiony skrupułów.
Czy uda im się przezwyciężyć niespodzianki przeznaczenia,by ich miłość wygrała?

💥Autorka ani na chwile nie zwalnia tempa w historii naszych bohaterów.Emocje wchodzą na wyższy-pełen niebezpieczeństwa stopień.Wkraczajà do gry wrogowie realizując plan zniszczenia rodziny mafijnej Rossi.Wtedy nie przewidzimy co przyniesie kolejny dzień.W środku całego zamieszania znajduje się Bella,która znajduje się pod ostrzałem nieprzyjaciół Emilio.

Otrzymałam w bardzo wiarygodny obraz działań mafijnych na które liczyłam.Przenosząc się do świata w którym władza jest priorytetem.
W tej historii Rossi i Accardi grają do jednej bramki osiągając swoj cel.I to mi sie bardzo podobało.Autorka nie zapomniała Iwo i Dellę z „Kaprysów przeznaczenia”Są oni istotnymi postaciami w tej powieści wyrażając swoje zdanie oraz pomagając.
A pomiędzy działaniami mafijnymi odnajdujemy walkę o miłość,która dostarcza niezapomnianych chwil o którą warto walczyć.

Dla fanów romansów mafijnych jest to idealna lektura.Dostarcza mnóstwa niezapomnianych emocji móc spędzić z książka niezwykle chwile.
Nie możecie przejść obojętnie obok tej histori💥

Z całego serca polecam książkę jak również cała serię

Finałowy tom „Niespodzianek przeznaczenia”
📖Związek Emilio i Belli jest wystawione na próbę…
Bella przekona się,że świat mafijny jest pozbawiony skrupułów.
Czy uda im się przezwyciężyć niespodzianki przeznaczenia,by ich miłość wygrała?

• Romans
  • DNF