Żona capo

Okładka książki Żona capo Ewa Maciejczuk
Okładka książki Żona capo
Ewa Maciejczuk Wydawnictwo: Lust Cykl: W imię zasad mafii (tom 2) literatura obyczajowa, romans
W imię zasad mafii (tom 2)
Lust

Autor: Ewa Maciejczuk
Wydawnictwo: L♡ST

Premiera: 14.02.2022

"Nie zasady, lecz indywidualności rządzą światem." – Oscar Wilde

Clara – życie pod kluczem w aurze bycia podporządkowanej, to coś na co kobieta nie potrafi się zgodzić.

Nie chcę i wie, że nigdy się nie podporządkuje.

Nawet z miłości, która gdzieś się tam kiełkuje w jej sercu do Basilio, który nie spodziewał się, że Clara będzie się tak stawiać.

Które z nich odpuści lub które zwycięży stawiając na swoim?

O tym musicie przekonać się sami włączając sobie ebook, bądź audiobook i poznać ich dalszą historię, która pojawi się już niebawem!

Nareszcie doczekałam się dalszych losów!

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo czekałam, aby przeczytać kontynuację!

Bohaterzy potrafią nie tylko rozbawić, ale i rozpalić czytelnika!

Nuta tajemniczości połączona z zadziornymi charakterami sprawia, że czytelnik pragnie historii nie kończyć, a wręcz zostać i trwać w niej bardzo długo!

To co autorka stworzyła w dwóch opowiadaniach, to jeden wielki ogień, który dość długo będzie płonął w moim sercu!

Jest to idealna, choć krótka historia, aby umilić sobie wieczór, który ja z gorącą przyjemnością i czystym sumieniem polecam!

Dziękuję @ewa_maciejczuk_autor że mogłam ponieść się tej chwili!

Basil je mój, zaklepałam go pierwsza!

Tak tylko przypominam

#wydawnictwolust #czytajlegalnieipozwóllegalnieczytaćinnym #czytamlegalnie #czytaniejestsexy #erotyzm #bookstagrampolska #booklover

🩸 Przedpremierowa Recenzja Ambasadorska 🩸
Tytuł: Żona Capo.
Autor: Ewa Maciejczuk
Wydawnictwo: L♡ST

Premiera: 14.02.2022

"Nie zasady, lecz indywidualności rządzą światem." – Oscar Wilde

Nie chcę i wie, że nigdy się nie podporządkuje.

Nawet z miłości, która gdzieś się...

• Mafia
  • Romans