Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu #7

Okładka książki Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu #7 Kousuke Oono
Okładka książki Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu #7
Kousuke Oono Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu (tom 7) komiksy
komiksy
Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu (tom 7)
Gokushufudo: The Way of the House Husband
Studio JG
2023-03-30
2023-03-30
Milena Woźniak
seinen komedia okruchy życia yakuza manga

Ta sama sytuacja co z 6 tomem. Na szczęście 8 już oceniony. Ten tom oczywiście jest świetny. I rozwaliło mnie jak Tatsu zbierał datki na stowarzyszenie sąsiedzkie. Albo jak Tatsu i Miku walczyli z tajfunem

2084

Kolejna porcja historyjek z tym samym specyficznym humorem. Tym razem mamy w tomiku wiecej kotkow bo pojawily sie w pierwszym rozdziale i jeden w dodatku koncowym ;3 Byl tez kemping, akcja z krokietami w wietrzny dzien, poprawianie humoru chorej dziewczynce w szpitalu, ale najbardziej rozsmieszylo mnie zbieranie pieniedzy na skladki stowarzyszenia xD Chociaz to z wyrobem domowego amazake czy urodzinowym prezentem dla pieska szefa takze bylo dobre ;D A na koniec Tatsu dopadl... cios wiedzmy ;)

Kolejny ciekawy tom zawierający wiele krótkich historyjek.
Kocia kawiarnia, krokiety, kemping, organizacja sąsiedzka, poezja i wiele więcej.

Kolejny ciekawy tom zawierający wiele krótkich historyjek.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzyma klimat.

Trzyma klimat.

Tatsu pobiera haracz... to znaczy składki na koło gospodyń. Jak nikt nadaje się do tej roboty.
Uwielbiam humor w tej serii. Nie umiem nie wybuchać śmiechem przy tej historii.

Uwielbiam humor w tej serii. Nie umiem nie wybuchać śmiechem przy tej historii.

2080

Powoli przechodzi mi szał na tę serię. Miło jest popatrzeć, jak codzienność Tatsu mija, ale wolałabym jakiś dłuższy wątek. Bo tak, to manga zamienia się w zbiór oneshotów.

• Manga
  • Mangi