Dyskusje o książce Oryks i Derkacz

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Seriale na podstawie książek/książki na podstawie seriali
 Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów Unorthodox. Jak porzuciłam świat ortodoksyjnych Żydów  Gambit królowej Gambit królowej
3 lata temu
Wymienię / sprzedam [kwiecień 2016]
Wymienię:  Wybrana o zmroku  Zabrana o zmierzchu  Paladyn. Proroctwo  U martwych w Dallas  Martwy jak zimny trup  Endgame. Wezwanie  Szeptem  CR7. Maszyna
8 lata temu
Biotechnologiczne s-f
Hej, szukam książek s-f poruszających wątki biotechnologiczne - klonowanie, terapia genowa, komórki macierzyste, GMO, bioterroryzm...fajnie jakby były w nich też jakies problemy natury bioetycznej. Polecicie coś? ;) Czytałam już: "Nakręcana dziewczyna", "Atlas chmur", "Nie opuszczaj mnie", "Opiekunowie", "Park jurajski", "Gdzie dawniej śpiewał ptak", "Napad", "Nowy...
Czytelnicze podsumowanie 2013 roku
Hmm...w tym roku przeczytałam ok.30-40 książek(do niektórych wracałam kolejny raz;) Trochę mało, ale w tym roku mam nadzieję to nadrobić. :) Najlepsze książki:  W pierścieniu ognia W pierścieniu ognia  Kosogłos Kosogłos  Krąg
10 lata temu
Poszukuję książek (III kwartał 2013)
Poszukuję:  Sługa Boży  Młot na czarownice  Łowcy Dusz  Ja, inkwizytor. Wieże do nieba  Ja, inkwizytor. Bicz Boży  Ja, inkwizytor. Dotyk zła  Płomień i krzyż. Tom 1  Charakternik