Przekroczyć granicę

Okładka książki Przekroczyć granicę Aneta Sołopa
Okładka książki Przekroczyć granicę
Aneta Sołopa Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Przekroczyć granicę (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Przekroczyć granicę (tom 1)
Wydawnictwo WasPos
2022-06-28
2022-06-28

Wciagajaca, jednak jest zbyt dużo szczegółowych scen erotycznych przez co przelatuje się wzrokiem. Mogłoby być więcej emocji. Niemniej jednak sięgam po 2 tom

Ola to trzydziestolatka, która na pozór ma idealne życie. Przystojny mąż, piękny dom, dobra praca, pieniądze i zdrowie. Kobiecie brakuje jednak ważnego elementu - udanego życia osobistego. Jej relacja z mężem Przemkiem nie jest bowiem usłana różami, podobnie z resztą jak stosunki z najbliższą rodziną. Dlatego, gdy na drodze Oli staje Kamil -  jej wielka miłość sprzed lat, kobieta postanawia się zatracić w odżywiającej na nowo znajomości.
Z jaką prawda będzie musiała zmierzyć się kobieta? Co stanie Oli na drodze do szczęścia? Który z mężczyzn będzie dla niej tym idealnym, Przemek czy Kamil?
W książce znajdziemy bardzo dużo gorących i namiętnych scen. Seks kipi tu praktycznie z każdej strony. Trochę się też tu dzieje. Sporo, często szokujących, tajemnic i sekretów wychodzi na jaw, a bohaterowie pokazują swoje drugie oblicze. Było kilka momentów, które naprawdę mnie zaskoczyły. Co do samych bohaterów... Hmmm...  Chyba nie do końca się polubiliśmy. Szczególnie z Olą. Było tu chyba trochę zbyt sztucznie jak dla mnie.
Dodatkowo książka porusza istotne życiowe tematy. Problemy małżeńskie, trudności z dogadaniem się z najbliższą rodziną, skrywanie swoich potrzeb i tajemnic.
Zakończenie natomiast sprawiło, że czuje ciekawość co jeszcze może spotkać Olę. Myślę, że w wolnej chwili sięgnę po drugi tom tej serii, żeby zaspokoić swoją ciekawość.
Książkę czyta się dobrze i szybko. Autorka ma naprawdę  przyjemny styl pisania. Generalnie sama nie wiem, kiedy znalazłam się na ostatniej stronie tej historii.
"Przekroczyć granicę" to naprawdę gorący romans pełen scen uniesień. Jeśli lubicie mocno erotyczne książki, to zdecydowanie jest to pozycja idealna dla Was. Polecam sięgnąć po nią i wyciągnąć własne wnioski. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu WasPos oraz Autorce za egzemplarz. ❤️

Gorący romans pełen scen erotycznych i zwrotów akcji. Historia stworzona przez autorkę jest wciągająca i nie pozwala się odłożyć na później. Porusza ważne tematy odrzucenia w związku, niezrozumienia w rodzinie oraz zatajoną tajemnicę. Ola musi stawić czoła wielu problemom w tym brak współżycia i odrzucenia w tej sferze przez męża. Spotkanie po latach z Kamilem rozpala uczucia. Ogrom scen erotycznych i emocji bije od bohaterów. Jednak ich szczęście nie trwa długo. Bardzo fajnie poprowadzona fabuła, dużo zwrotów akcji i niespodziewane zakończenie powieści. Jestem ciekawa kontynuacji.

🟣OPINIA🟣
Tytuł : "Przekroczyć granice" tom 1
Autor :@anetasolopa_autorka
Wydawnictwo:@waspos

💟Dziś przychodzę do Was z debiutancką książka autorki. Pochłonęłam ją szybko i na pewno przeczytam kontynuację oraz kolejne wydane książki. 💟

Ola jest mężatką. Na pozór ma wszystko co potrzeba by być szczęśliwą, spełnioną kobieta-piękny dom, świetną pracę oraz męża! Jednak jej małżeństwo nie jest tak kolorowe jakby mogło się wydawać. Przemek nie okazuje jej uczuć i unika jej w każdy możliwy sposób. Ola kocha go i ma nadzieję, że i on w końcu otworzy się i będzie okazywać więcej uczuć i zainteresowania. Niespodziewnie pojawia się ON- szkolna miłość Oli - Kamil. Uczycie w nich odżywa i wybucha gorący romans... 🔥🔥

🟣 Czy Ola zaufa mu po raz kolejny?
🟣 Czy może Kamil chce rozbić małżeństwo?
🟣 Jakie tajemnice skrywa mąż?

Przekonajcie się sami! Ja serdecznie polecam! 💟
Autorka stworzyła świetna fabułę i nie da nam się nudzić. Znajdziecie tu sporo scen pikantych i baaaardzo gorących 🔥, które ja czytałam z wypiekami na twarzy 🤭😀
W książce poruszony został temat wsparcia ze strony rodziny, którego Ola niestety nie zaznała i wie, że nie może liczyć na wsparcie z ich strony. Jest to dość przykre, mając rodzinę i bliskich - nie móc się wygadać czy poradzić w ważnych kwestiach. Jednak my kobiety jesteśmy silne babki i nie tak szybko można nas złamać. Czego świetnym przykładem jest bohaterka powieści 💟💪

Z miłą chęcią sięgnę po kontynuację i to w szybkim czasie 💟

"Miłość cierpliwa jest,łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą..."

🟣OPINIA🟣
Tytuł : "Przekroczyć granice" tom 1
Autor :@anetasolopa_autorka
Wydawnictwo:@waspos

"Zanim się z nim związałam, miałam w łóżku, czego dusza zapragnęła, choć brakowało mi w tym uczucia, i właśnie przez to, że go nie było, wszystko się skończyło. A kiedy dostałam od męża to uczucie, o którym marzyłam, nie dostałam tego, czego zabrakło. Namiętności, pasji i zatracenia. Potrzebowałam, żeby mnie ktoś całkowicie pochłonął, od umysłu po duszę, żebyśmy się połączyli jak dwie krople wody, bez granic."

"Przekroczyć granicę", to 1 tom historii, która pokazuje, że naprawdę pewnych granic nie powinno się nigdy przekraczać! Aneta Sołopa pokazała tutaj jak skrywane, a nawet mocno ukrywane tajemnice mogą zniszczyć komuś życie.

Ale zacznę od początku. Nim dotarła do mnie książka, wiedziałam, że będzie to romans. W momencie, kiedy już czytałam tę książkę doszłam do wniosku, że jest to cholernie gorący romans, a nawet bym powiedziała, że to jest erotyk. Tyle tutaj gorrrrrących scen, że eh... :) Autorka bardzo dobrze wykreowała bohaterów ( może zabrakło tutaj dobrej woli obojga z małżonków, aby szczerze przysiąść i porozmawiać, ale czuję, że wtedy ta książka mogłaby się zmienić) i rewelacyjnie poprowadziła fabułę, która pod koniec książki zaskoczyła mnie totalnie - szapo ba za takie zakończenie! Nie spodziewałam się, że tak Aneta Sołopa poprowadzi losy bohaterów, że dojdzie do przemocy, oszustw, matactw, śledztw itp. No po prostu spodziewałam się lekkiego, przyjemnego romansu, a dostałam książkę, która mnie wciągnęła na maksa i już jestem ciekawa kontynuacji. Bo zdradzę Wam informację, że drugi tom "Przekroczyć granicę" jest dostępny od 25 listopada tego roku! Czyli jest już na rynku i można go kupić, i przeczytać.

W tej historii poznajemy 30 letnią Olę, która ma świetną pracę, cudownego męża, wspaniały dom - normalnie cud miód i orzeszki :) A jednak brakuje jej czułości i sexu ze strony męża. Ona kocha męża i ciągle sobie wmawia, że przecież mąż w końcu zacznie okazywać jej więcej zainteresowania w łóżku. Czy aby na pewno? Bo skoro od samego początku jest z tym problem, to nie wiem czy później będzie lepiej? Jednak Ola w to wierzy, a przynajmniej próbuje. I wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że w życiu tego małżeństwa pojawi się dawna miłość Oli - Kamil. Czy sprawdzi się tutaj powiedzonko - Stara miłość nie rdzewieje? A może Kamil będzie chciał namieszać w tym małżeństwie? No i jak zachowa się mąż Oli? A także jak wpłyną na nich wszystkich pewne skrywane tajemnice?

To co tutaj się odpierdzielało, zaskakiwało mnie co rusz! Naprawdę! Pomysłowość bohaterów - szok! No ale to co mogę od razu Wam napisać, to to, że zabierając się za tę książkę, nie będziecie się nudzić. Nie dość, że przeczytacie naprawdę sporo pikantnych scenek, to jeszcze będziecie próbować rozwikłać sekrety i niejasności, które autorka nam tutaj zafundowała. Dodatkowo zobaczycie, że niestety nie zawsze możemy liczyć na pomoc własnej rodziny. Albo nawet, że lepsze wsparcie mamy w obcej rodzinie, niż we własnej. Dlaczego tak się dzieje? Trudno odpowiedzieć, bo czasem są różne tego powody. Ja osobiście cieszę się, że mam wsparcie zarówno w mojej, jak i w męża rodzinie, a po ślubie jesteśmy już ponad 17 lat :) Dlatego tym bardziej było mi przykro, i współczułam Oli. Sporo się na nią zwaliło w tak krótkim czasie. Ale kobiety są silne i nie takim problemom stawiają czoło! Zatem musicie przeczytać historię tej silnej kobiety!

Ta debiutancka książka zapadła mi głęboko w pamięci i chociaż czytałam ją już jakiś czas temu, to często wracam do niej myślami i zastanawiam się jak potoczy się dalej ta historia. Autorka pisząc to dzieło trafiła w punkt i poruszyła ważny temat, który niestety bardzo często obecny jest w naszym życiu, ale zacznę od początku.

Ola to na pozór spełniona i szczęśliwa trzydziestoletnia kobieta, żyjąca w idealnym związku. Jednak rzeczywistość wcale nie wygląda tak kolorowo jak się innym wydaje. Wprawdzie mieszka w pięknym, wygodnym domu, żyje w dostatku, ale brakuje jej bliskości i okazywanej miłości przez męża oraz wsparcia rodziny. Niestety jej wiecznie zapracowany małżonek ma więcej ciepłych uczuć do dokumentów, które ciągle przegląda, a swoją żonę totalnie nie zauważa. Kobieta starała się zrobić wszystko, by w Przemku rozpalić namiętność i czułość, jednak ten wyśmiewał tylko jej wysiłki.

Dlatego, gdy na pewnej ważnej kolacji spotyka dawną miłość z czasów studiów, jej poukładany i bezbarwny świat wywraca się do góry nogami. Kamil na nowo budzi w niej ogień, namiętność i pożądanie.

Dlaczego mężczyzna pojawił się na kolacji? Czy jego zainteresowanie Olą jest prawdziwe bez ukrytych motywów? Jak zachowa się kobieta? Czy ulegnie pragnieniom a może dochowa wierności mężowi? Dlaczego Przemek stał się taki oziębły?

Powiem wam, że zachwyciła mnie ta powieść. Fabuła okazała się bardzo ciekawa, akcja jest dynamiczna pełna intryg, zdrad, zawirowań i niespodziewanych sytuacji oraz liczne wątki, które są spójne tworząc świetną historię. Mocną stroną tej pozycji są genialnie wykreowane postaci, które dla mnie są bardzo realne i charakterne. Zostały one wspaniale przedstawione i doskonale odgrywają swoje role. Czytając książkę czułam się jak obserwator, który na własne oczy widzi to co zawierają zapisane stronice,

Styl autorki jest lekki i przystępny. Pani Aneta pisze treściwie ,dosadnie i niczego nie ukrywa. Sceny zbliżeń są bardzo rzeczywiste i bardzo podnoszą temperaturę otoczenia. Chemia między bohaterami jest bardzo zauważalna i aż czuje się jak między nimi iskrzy.

Po lekturze moją głowę rozsadzał ogrom myśli i pytań.
Zastanawiałam się ile kobiet w samotności i bez wsparcia bliskich cierpi z podobnego powodu. Często miłość szybko się wypala i małżeństwa zamiast żyć ze sobą, mieszkają niby razem, ale raczej obok siebie. Dla mnie to jest przerażające i nie do przyjęcia. Nie wiem jak ja zachowałabym się na miejscu Oli i czy byłabym w stanie postąpić tak jak ona. Nie umiem postawić się na jej miejscu, gdyż żyję w udanym, zgodnym związku i co najważniejsze jestem kochana. Tego i wam wszystkim z całego serca życzę.

Polecam wam przeczytać powieść. Myślę, ze może być pouczająca oprócz tego, że uprzyjemni wam wolny czas. Jestem ciekawa waszych opinii.

Ola to na pozór spełniona i szczęśliwa...

Książka to debiut autorki a co za tym idzie moje pierwsze spotkanie z autorką. Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia jak ją opisać. Z jednej strony jest ciekawa historia, z fajnie wykreowaną fabułą z drugiej małe ale, które trochę mi przeszkadzało. Zanim napisze o tym ale, opisze co mi się w niej podobało.

Ola to młoda kobieta, która z pozoru ma wszystko. Piękny dom, wspaniałą pracę, przystojnego i zaradnego męża. Uchodzą za dobre małżeństwo ale Oli brakuje czułości, miłości i udanego pożycia małżeńskiego. Jej mąż stroni od zbliżeń, a Ola coraz bardziej ma dość. Kiedy więc na jej drodze staje Kamil, z którym przeżyła coś, o czym nie może zapomnieć a dawne uczucie wraca, kobieta podejmuje decyzje o odejściu od męża. Tylko wtedy wszystko idzie nie tak. W pracy wybucha afera, mąż okazuje się kłamcą, a nad Olą wisi widmo utraty pracy, dobrego imienia, domu nie wspominając o problemie z rozwodem. Co jeszcze może pójść nie tak?

Historia ciekawa, którą czyta się naprawdę świetnie. Sama fabuła dobrze przemyślana, postacie dobrze wykreowane. Autorka ma świetne pióro ale już na wstępie mamy pewna trudność. Otóż książka pozbawiona jest rozdziałów, napisana ciągiem, bez przerywników . W całej książce pojawiło się może dwa oddzielenie "***" co może stanowić mały problem. Książka nie jest gruba ma ok. 220 stron dlatego można ją pochłonąć dość szybko. Jednak jeśli chcemy zrobić przerwę, ciężko znaleźć ten odpowiedni moment. Muszę przyznać, że pierwszy raz spotkałam się z taką formą. Zdarzały się książki bez rozdziałów ale zawsze wątki były od siebie oddzielone wyraźnie. Tu czasem miałam z tym problem. Całość napisana spójnie, choć niektóre wątki się trochę mieszały.

Miłośnicy erotyzmu będą zachwyceni. Dużo pikantnych scen, pełnych namiętności i chemi ale jak dla mnie za dużo obrazowych opisów. Gdyby scenki było odrobinę stonowane, subtelniej opisane byłoby dużo lepiej. Tak mam fajną fabułę z mnóstwem nieoczekiwanych scen i wątków i pełno erotycznych przerywników, które trochę według mnie psuły efekt. I tu może także czytelników zmylic bo wpisana jest w gatunek romans literatura obyczajowa a bardziej pasuje pod gatunek romans, erotyk. Jak dla mnie tego seksu było dużo za dużo, choć nie tyle za dużo relacja między Olą i Kamilem wciąż się kręciła wokół seksu. I t tez nie byłoby złe co opisy za bardzo obrazowe i trochę przekoloryzowane.

Postacie są dobrze wykreowane. Z główną bohaterką nie do końca się polubiłam. Z jednej strony twarda kobieta z drugiej chwili staje się rozchwianą osobą. Oprócz niej było kilka postaci, które chciałam udusić ale to musicie odkryć sami. Najlepszą postacią jest Kamil, który chyba najrozsądniej myślał z wszystkich bohaterów. Zakończenie zaskakujące choć przewidywalne i kończące się zapowiedzią dalszego ciągu Czy polecam? Ta książka nie jest dla każdego. Żeby ja ocenić, trzeba ją przeczytać. Historia na tyle ciekawa,że z chęcią sięgnę po tom II.

Ola to młoda kobieta, która z pozoru ma wszystko. Piękny dom,...

Jak myślicie czy takie uczucia jak miłość, pożądanie i zaufanie, powinny się mnożyć (potęgować),kiedy się je dzieli?
Powinny, ale tylko wtedy, gdy jest się z odpowiednią osobą.
Taki przypadek mamy właśnie w tej o to cudownej książce, autorstwa Aneta Sołopa] .
Mamy tu Aleksandrę, piękną i zdolną panią architekt w Urzędzie Prezydenta Warszawy, ale niespełniona w małżeństwie.
Kamil - nieprzyzwoicie przystojny architekt, były ukochany Aleksandry, który udowodni jej że czasami warto zaryzykować wyboistą drogę do szczęścia .
Przemek - mąż Aleksandry, pełen tajemnic dziwak, unikający zbliżenia do żony.

Ta opowieść was wciągnie na maksa. Jest pełna uniesień, nieoczekiwanych zwrotów akcji, gdyż nasza kochana autorka wręcz uwielbia rzucać kłody pod nogi swoim bohaterom, by sami doszli do wniosku że było warto pokonać nawet największą przeszkodę 💪👊

❤️W miłości siła ❤️💪

Resztę musicie przeczytać sami😉

Polecam i zapraszam do lektury 😊

Powinny, ale tylko wtedy, gdy jest się z odpowiednią osobą.

Pewnego dnia mąż prosi Olę aby towarzyszyła mu na kolacji z przyszłym współpracownikiem. Jakie jest jej zaskoczenie gdy na miejscu okazuje się że tym współpracownikiem jest nie kto inny jak Kamil - pierwsza miłość Oli z czasów szkolnych o której kobieta nie zapomniała.

Kamil po 6 latach z Olą zostawia ją gdyż nie chce poważnego związku. Kobieta nie pogodziła się z jego odejściem i w momencie kiedy spotyka Kamila wszystkie uczucia odzywają że zdwojoną siłą.
Kobieta na początku nie poddaje się uczuciom gdyż obawia się czy Kamil tym razem traktuje ją poważnie i czy nie zostawi samej jak 6 lat temu. Jednak w końcu ulega i wdaje się w namiętny romans☺️

Jak zareaguje mąż Oli na wieść o tym że go zdradza i chce odejść? Czy tym razem związek Oli i Kamila przetrwa ? Czy Ola będzie w stanie zapomnieć tego że w przeszłości ją zostawił?

Przekroczyć granicę to książka o sile uczuć, które mimo upływu czasu nie tracą na intensywności a wręcz przeciwnie. Są bardziej dojrzalsze. Czytając nie byłam w stanie się od niej oderwać I mocno kibicowałam Oli I Kamilowi żeby tym razem im się udało. No i jedno ostrzeżenie. Książka zawiera dość dużą ilość sexu😉😊 więc jeżeli ktoś nie lubi takich książek raczej nie przypadnie mu do gustu. Natomiast zwolennicy hooooot romansów będą zachwyceni tak jak ja 😊😘🔥🔥🔥

Ola to młoda, ambitna kobieta. W życiu osiągnęła chyba wszystko o czym marzyła. Ma dobrą, świetnie płatną pracę oraz męża, którego kocha. Jednak brakuje jej najważniejszego. W jej małżeństwie brakuje tej iskry i intymności, za którą kobieta tak tęskni. Próbuje rozmawiać na ten temat z mężem jednak on nie widzi żadnego problemu i nie przyjmuje tego do wiadomości. ...

Książkę czytałam niedługo po premierze z wypiekami na twarzy.Duża ilość gorących scen powoduje,że momentami zastanawiałam się,czy w życiu realnym jest to możliwe.Jednak w książce fajnie się o tym czyta🫣😀🔥
Ponownie wciągła mnie od samego początku.Zaskakujace zwroty akcji z duża ilością emocji,zaskakują i nie dają ani na chwile odpocząć.
Pomysł na fabułę jest bardzo fajny.Połączenie nudnego męża i byłej miłości zawsze zwiastuje barwna i ciekawa historie,ponieważ bohaterka będzie musiała podjąć rozsądną bądź szalone decyzję.I w tej książce właśnie tak jest-intrygująco i zaskakująco!!!!
Zabrakło szczerych rozmów w związku co przyczyniło się do kłopotów i niedomówień.Z czasem pojawiają się tajemnice i skrywane sekrety,które później ranią…

Odważny debiut autorki,który czyta się jednym tchem.Przeczytanie kolejny raz książki dostarczył mi nie mniej emocji,co przy pierwszym razie.

Pomysł na fabułę jest bardzo...

• Romans
  • Empik Go