Pieniądze szczęście dają

Era Nowych Kobiet
2022-01-01
2022-01-01
#biznes #pieniądze #kobiety #psychologia #szczęście

Jest tu sporo przydatnej wiedzy, cieszy mnie, że są takie projekty od kobiet dla kobiet. I niebywale cieszy mnie, że jest to pozycja dostępna bezpłatnie w dogodnej formie, ale też można ją znaleźć w formie audiobooka. Jest to zbiór różnych metod na wydawanie, oszczędzanie i zarabianie opisane głównie przez specjalistki i specjalistów od biznesu. Na pewno będzie to lektura, która pomoże nie jednej kobiecie uwierzyć w siebie i swoje możliwości, otworzy też oczy. Myślę, że dla mnie nie była to odkrywcza książka ale nie żałuję tej chwili, którą spędziłam na przeczytanie.

Fantastyczna Książka i bardzo szlachetne, że oddana w wolnym dostępie tak, że każda kobieta może ją przeczytać zupełnie za darmo. Pozycja obowiązkowa dla kobiet, ale też par przed ślubem.

Trochę żenada podawać się za autorkę, bo to jest kompilacja wypowiedzi różnych specjalistów od kobiecych finansów, Przetakiewicz tego nie napisała. Za to odejmuję dwie gwiazdki.
A sam poradnik no cóż, dużo oczywistości i wyłożonych łopatologicznie banałów, ale coś tam można dla siebie wyciągnąć. Jak na darmowy pdf, może być...

Książka godna polecenia dla każdej kobiety :)

Książka godna polecenia dla każdej kobiety :)

Książka dla kobiet od kobiet. Joanna Przetakiewicz-Rooijens, założycielka Ery Nowych Kobiet przy udziale znanych i cenionych ekspertów udowadnia, że pieniądze szczęście dają!!!!!! Książka to apel do kobiet aby nie wstydziły się rozmawiać o pieniądzach, brały co im się należy, znały swoją wartość i walczyły o swoją niezależność finansową. Moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety. Joanna Przetakiewicz jest ogromną inspiracją! Wielkie brawa!
Co najważniejsze książka jest DARMOWA do pobrania w formie ebooka. Można również skorzystać z audiobooka.
Link:

Nie przekonała mnie. Dużo ogólników, wiedzy, która dla mnie jest oczywista.

Dla wiele będzie zapewne świetnym źródeł wiedzy o przemocy ekonomicznej, prawie do wiedzy i znajomości domowych finansów, historiach, które przerażają.

Mnie akurat nieszczególnie zainteresowało.

Nie przekonała mnie. Dużo ogólników, wiedzy, która dla mnie jest oczywista.

Mnie akurat nieszczególnie zainteresowało.

Bardzo dobry zbiór porad napisany przez specjalistów. To książka, którą zdecydowanie powinien przeczytać każdy przed wkraczaniem w dorosłość czy poważne związki. Merytoryczna, a zarazem napisana bardzo przystępnym językiem. Wiedza zawarta w niej powinna już być dostępna w szkole, wtedy wiele osób (szczególnie kobiet) uniknęłoby wielu problemów w przyszłości.

Pozytywne zaskoczenie, spodziewałem się pochwały chciwości, dostałem pragmatyzm postępowania z pieniędzmi.

Książką, którą każda kobieta, a nawet mężczyzna powinni przeczytać. Dla osób bardziej lubiących pracę na konkretach polecam bardziej Finansowy Ninja. Ta jest oprócz praktycznych porach, które uważam każdy wchodzący z dojrzałe zycie powinien zdrobić to jest cała masa prawdziwych historii kobiet i problemów z jakimi się borykają wraz z praktycznymi poradami co w takiej sytuacji zrobić.
Bardzo dobrze skonstruowana umowa na "życie".

Ksiazka zawiera bardzo dużo cennych porad finansowych i prawnych dla kobiet. Polecam!

• Chcę kupić/Chcę w prezencie
  • 2023 przeczytane
  • Przeczytane w 2023

Dodaj cytat z książki Pieniądze szczęście dają