Kraina lodu

Okładka książki Kraina lodu Walt Disney
Okładka książki Kraina lodu
Walt Disney Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Seria: Klasyczne opowieści. Disney literatura dziecięca
literatura dziecięca
Klasyczne opowieści. Disney
Frozen
Wydawnictwo Olesiejuk
2022-04-01
2015-03-11
2019-10-03

Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...

⭐RECENZJA⭐

"Kraina lodu" to cudowna, bajeczna opowieść o siostrzanej miłości. Miłości, która jest nader silna i emocjonalna. Miłości, która potrafi zwalczyć wszystko. Lubię tę historię zarówno w postaci bajki animowanej, jak i książeczki. Spod @wydawnictwo_olesiejuk wychodzi mnóstwo cudownych lekturek dla dzieci. I ta jest kolejną, która mnie zachwyciła. Ilustracje są cudowne, okraszone pięknymi kolorami oraz jakąś taką magią! Tak! Czytając tę bajeczkę można poczuć magię! 🤗 A litery o odpowiedniej wielkości co do wieku są świetne i ten młody czytelnik nie będzie miał najmniejszego problemu z przeczytaniem jej. Historia w tej książeczce uczy - miłości, zaufania, ale również poświęcenia dla tej drugiej osoby kosztem naszego życia. Czyż to nie brzmi wspaniale? Dla niektórych będzie to nie do pomyślenia, że można chcieć i móc oddać swoje życie za kogoś, kogo się kocha, a dla niektórych będzie to nader realne i normalne oraz spontaniczne. Ale tak naprawdę wszystko wychodzi "w praniu". Polecam! "Kraina lodu" jest świetną opcją na prezent, ale również na spędzenie czasu rodziców z dzieckiem i nie tylko 🤗

Współpraca z @wydawnictwo_olesiejuk 💚

⭐RECENZJA⭐

Równie fajne jak film!
Ale bohaterki serio maja 21 lat? Strasznie dziecinnie się zachowują 😅

Równie fajne jak film!
Ale bohaterki serio maja 21 lat? Strasznie dziecinnie się zachowują 😅

Bardzo szybkie do czytania jeśli chodzi o dorosłych, ale długa zabawa dla młodszego dziecka. Może czytać samo, można poczytać wspólnie, a jeśli mamy też są fankami bajek to także spotykają. Warto kupować dzieciom takie książki, które nam również się podobają

Uwielbiam Anne za jej upór, dobroć, za piękne erce, życzliwość i jeszcze momentami delikatną dziecięcą naiwność, która jest wręc uroca. Wszystko po to by poczuć miłość i taką prawdziwą i taką siostrzaną. Nie cofnie się przed niczym. Jest wzorem na to, że dobro wraca

bardzo dobrze opisana wszystkim znana historia dwóch sióstr z których jedna jest obdarzona ogromną mocą nad która nie zawsze potrafi panować. dochodzi do momentu w których nie jest ona w stanie okiełznać tej mocy i zamraża swoje własne królestwo po czym ucieka. jej siostra próbuje ją odszukać a pomogą jej w tym nowo poznani przyjaciele

Nie po raz pierwszy miłość okazuje się jedynym możliwie istniejącym ratunkiem na zło tego świata. W tej bajce ukazana jest również walka i sposób przetrwania ze swoimi słabościami czy pewnymi ułomnościami, na które nie ma rozwiązania. Ale, tak jak w przypadku głównej bohaterki, nie zawsze i nie każda "niepełnosprawność" jest wadą, a można z niej wydobyć wiele dobrego nie tylko dla siebie, ale również dla innych.

Jestem dorosłą fanką Krainy Lodu i świetnie mi z tym. Uwielbiam ten niesamowity klimat, który został tym razem przelany na kartki papieru i jest równie niesamowity jak film :)

Nie znałam nigdy wcześniej tych autorek, ale sięgnęłam poprzez znajomy tytuł bo oczywiste jest to że każdy zna, tym bardziej osoby lubiące bajki, a ja uważam że z nich się nigdy nie wyrasta. świetna książka polecam bardzo

Ostatnio właśnie tą książeczkę czytamy razem z córką, obawiam się że będziemy to zapętlać, tak samo jak zapętlałyśmy film odkąd wyszedł. Ale cieszę się, że uczy się czytać na książce którą lubi i nie mus odczuwać żadnego przymusu

Dla wszystkich młodych miłośników "Krainy Lodu". Córka jest fanką, więc każdą książkę z motywami cyklu filmowego musi przeczytać.

• Dziecionkowe
  • Przeczytane w 2023
  • Akcja 52 książki (2021)
  • Dzieci
  • LEGIMI E book / audiobook
  • E-booki
  • Przesłuchane

Dodaj cytat z książki Kraina lodu