Mierzyć wyżej

Tłumaczenie: Adam Janiszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inspiracje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Business Press Ltd
Aiming higher
83-87474-65-7
ekonomia, sukces finansowy
biznes, finanse
alga

Książka proponuje wizję amerykańskich korporacji, które patrzą daleko poza finansowy wynik widniejący w sprawozdaniu finansowym. Mierzyć wyżej podważa tradycyjne pojmowanie sukcesu ekonomicznego przez zaprezentowanie historii tak firm, jak i indywidualnych przedsiębiorców, których mądre i przynoszące dochód decyzje biznesowe są zanurzone w poczuciu odpowiedzialności wobec szerszej społeczności. Bili Bradley, senator USA Każdy z nas potrzebuje herosów i heroin. Czytelnicy znajdą wspaniałą ich grupę opisaną na kartach tej książki i namawiam do tego, aby sami stworzyli równie inspirujące historie ze sobą w rolach głównych. Warren Buffett Książka nie tylko dostarcza porcję intrygujących przykładów sukcesów przedsiębiorców i firm., ale także daje robiący wielkie wrażenie wzór społecznego przywództwa w wykonaniu ludzi biznesu. David Rockefeller Niezwykle potrzebne antidotum na szerzący się w amerykańskim społeczeństwie cynizm. Te fascynujące 25 studiów przypadków pokazuje operując wymownym szczegółem, że moralna wizja i zaangażowanie w wartości społeczne są fundamentem trwałego sukcesu w biznesie. Peter F. Drucker

alga | 2010-03-06
Na półkach: Biznes, Przeczytane, 2009