Ukryte zagrożenia tęczy. New Age i nadchodząca era barbarzyństwa.

Okładka książki Ukryte zagrożenia tęczy. New Age i nadchodząca era barbarzyństwa. Constance Cumbey
Constance Cumbey Wydawnictwo: Garda religia
religia
The Hidden Dangers of the Rainbow. The New Age Movement and Our Coming Age of Barbarism.
Garda
2021-01-01
2021-01-01
tęcza New Age

Era barbarzyństwa już stała się faktem, a konkretne grupy starają się zniszczyć kulturę chrześcijańską i wprowadzić nowe ideologiczne podłoże dla zmian kulturowych, posługując się swoistą symboliką, którą warto zrozumieć i poznać. Warto przeczytać apendyksy.
Cytat:
"Ruch Nowej Ery ma kompleksowy zbiór doktryn, który obejmuje następujące zasady: 12. Głęboka i nieprzemijająca nienawiść do judaizmu, ortodoksyjnego katolicyzmu i fundamentalistycznego chrześcijaństwa w szczególności i do wszystkich chrześcijan w ogóle."

Cytat:

Cytat z książki: "18 października 2019 w Nowym Jorku odbył się "Event 201" (...)niecałe 10 tygodni później (...)pojawił się "koronawirus" z Wuhan(...)medyczny stan wojenny stał się globalną rzeczywistością."
"Filozofia ezoteryczna i grupy religijne takie jak: Lucis Trust, Towarzystwo Teozoficzne, Różokrzyżowcy itp. (to prawdopodobnie "mózgi" Ruchu New Age)."
"Hitler zmuszał swoich podwładnych by przechodzili okultystyczne rytuały inicjacyjne."
To tylko kilka ustępów z książki...

"Hitler zmuszał...

Książka o NWO. Dla zainteresowanych tematem. Zdradza wiele sekretów...
Polecam wywiady z autorką książki Panią Constance Cumbey:

Książka o NWO. Dla zainteresowanych tematem. Zdradza wiele sekretów...
Polecam wywiady z autorką książki Panią Constance Cumbey:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Autorka kompletnie odleciała - jednak w latach 80. narkotyki były mocniejsze...
Zastanawiam się, co ma na celu wydawanie w 2021 roku przez katolickie wydawnictwo foliarskiej książki z 1983.

Autorka kompletnie odleciała - jednak w latach 80. narkotyki były mocniejsze...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Straszliwa homofobia. Coś obrzydliwego. Wydawanie czegoś takiego nie terenie UE powinno być zakazane. Książka z lat 80 tych i czasie nagonki na wszystkich, którzy chcą żyć zgodnie z sobą.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• !Priorytet

Constance Cumbey Ukryte zagrożenia tęczy. New Age i nadchodząca era barbarzyństwa. Zobacz więcej