Demon Mine

Okładka książki Demon Mine Marina Simcoe
Okładka książki Demon Mine
Marina Simcoe Wydawnictwo: Rocky River Publishing Cykl: Demons (tom 1) Seria: Demons fantasy, science fiction
Demons (tom 1)
Demons
Rocky River Publishing
2017-04-30
2017-04-30

2076

Na półkach: , , , , , , ,

Demon Mine to cudowna mała ukryta perełka romansu paranormalnego.
Jest tu poruszony temat o wymuszonych orgazmach. Ten temat zajmuje większą część historii, ponieważ problem, który tu widzimy , ma związek z Inkubami, które żywią się emocjami tymi pozytywnymi, a najbardziej emocjami seksualnymi u kobiet i z Sytriusem, który jest demonem przeznaczonym do „radzenia sobie” z Alyssą i który „rozkwita” w wyniku spotkania z nią i jak dochodzi do zrozumienia idei zgody, uczucia, wyborów i miłości. Autorka bardzo otwarcie mówi o potrzebie zgody w związkach i znaczeniu wyborów oraz o tym, jak są to kluczowe czynniki w każdym związku.
Lubiłam patrzeć, jak Sytrius zmienia się pod wpływem Alyssy. Stał się bardziej rozważny, kochający, czuły, a czytelnik może zobaczyć, jak im bliższy jest Alyssy, tym oboje stają się szczęśliwsi i lepsi. Sytrius staje się bardzo słodkim, oddanym kochankiem, który nie jest dominujący, silny, okrutny ani w żaden inny sposób nieatrakcyjny do czytania. Niezwykle radosne było obserwowanie, jak on i Alyssa pracują nad wszystkimi problemami ich związku i obserwowanie, jak nauczyli się być ze sobą i zawiera kilka bardzo ważnych przesłań. Zazwyczaj historie o Inkubach są o wiele bardziej agresywne i wysoce seksualne, ale chociaż w tej książce jest dużo scen seksu, autorka chciała napisać coś więcej niż tylko erotykę – jest to urocza opowieść o sile miłości, ze świetnymi pomysłami, które niesamowicie dobrze wykorzystują demony, zgody i bycia z kimś, na kim ci zależy.

Demon Mine to cudowna mała ukryta perełka romansu paranormalnego.

• Dark
  • Niewolnictwo